19 Kasım ABD’ye EMP – Wall st. Çöküşü – İnternet Kıyameti | 19 Kasım 2021 = Yeni 11 Eylül

Yeni 11 Eylül geliyor . 11 eylülün 20.yılı olduğu gerekçesiyle yapıldığı düşünülen haberler ve toplantılar , düşüncü kuruluşlarının yayınları aslında 11 eylül saldırıları için yapılmıyor . Yeni 11 eylül için bu yapılıyor .
The Economist 11 Eylül tarihine özel 9 / 11 kapağını yayınladı .
9 ve 11 in arasındaki eğik çizgiyi 1 olarak alıyoruz .
9111 sayısına ulaştık . Sayıları tersten yazıyoruz 1119 karşımıza çıkıyor . Yani 19 kasım .
11 Eylül gerçekleşmeden önce bu iki korkunç gün çoktan planlanmıştı .
28 Ağustos 2021 tarihinde yayınladıkları global cihad kapağı . Amaçlarının ne olduğunu açıkça belirtiyor . Global cihadın başlayacağı yer olarak ise tarihlere bakmamız gerekiyor . 28 ağustos ile 19 kasım tarihi arasında 2 ay 22 gün var . Masonik olarak sevilen sayılardan 222 sayısını oluşturmuşlar . Buradan anlıyoruz ki global cihadın başlangıç yeri ABD .

Economist 15 temmuz 2017’de çıkardığı The World İf baskısında ”Gökyüzündeki bir flaştan gelebilecek felaket” başlığını kullanarak EMP ile ABD’nin elektrik şebekesinin zarar göreceğini açıkça göstermiş oldu . ”Bir elektromanyetik darbe Amerika’nın elektrik şebekesini devirirse” üst başlığı anlamamız gerekeni bize özetliyor .
İlginçtir ki 15 Temmuz 2017 ile 19 kasım 2021 tarihleri arasında 4 yıl 4 ay 4 gün var
The Economist 2021 kapağında Abd’yi ikiye bölen elektrik simgesi kullanmıştı .
buradan böyle bir olacağını bize açıkça gösteriyorlar . Bundan farklı olarak 2021 kapaklarının tüm sembollerini tarot kartlarıyla eşleştirmişler . 11.Tarot kartı Adalet , 11.Sembol ise eğik duran rüzgar türbini . Sembol eğik olduğu için Adalet kartının ters anlamlarına bakmamız gerekiyor . Haksızlığa uğramak , Dengenin bozulması , Bir engele takılmak , Uzlaşmaya varamamak , Bir cezaya çarptırılmak . 19.Tarot kartı Güneş . Kumar makinasının alt tarafında bir güneş var ve ters şekilde . Bu tarot kartının da ters anlamlarına bakmamız gerekiyor . Depresyon , karamsarlık , huzursuzluk , negatif düşünce bu kartın anlamları arasında .
19 Kasım’da meydana gelecek bir ay tutulması var . 4 Aralık’ta ise güneş tutulması . Bu tarihler hakkında videolar yapmıştım .
Güneş tutulması sembolizmi yer verilen herşeye şüpheyle bakın .
Biraz geçmişe dönüp baktığımızda The Economist’in 2017 yıllık kapağının bu günleri anlattığını görebiliriz . Bu kapaklarında elektrik kesintisi , Trump’ın iç kargaşaların bir tarafı olarak güçleneceğini , yıllardır planladıkları dinlerin birleşmesi ve sahte mesihi görebiliyoruz .
Bu kapaklarındaTheHermit tarot kartında ay tutulmasına atıfta bulunulmuş gibi . Halkın sokağa döküldüğünü bize göstermişler . 19 kasımdaki ay tutulmasında büyük planlarını gerçekleştirecekler . Ted konferansında , Netflix belgeselinde , filmlerde , video oyunlarında ABD’de gerçekleşecek elektrik kesintisi planlarını bize hep gösterdiler .
19 Kasım tarihinde ve sonrasında ABD’yi ve dünyayı bekleyen korkunç planlar arasında . ABD’de büyük çaplı ve uzun süreli elektrik kesintileri , ABD borsasının çöküşü ve domino etkisiyle dünya borsalarının çöküşü , ve tüm dünyanın internetini kesmek yer alıyor .
Dünyanın iletişim ve haberleşme sistemlerinin tahrip edilmesi planlanıyor . Büyük ekonomik krizler sonrasındaysa kıtlık ve açlık . Saymakla bitmeyecek büyük planlar .
Amerigeddon filminde Elit yapıların , Birleşmiş Milletlerin ve ABD hükümetinin ABD’ye yaptığı kurgusal EMP saldırısı anlatılıyordu . 2016 yılında gösterime giren filmin hemen başında Joe Biden’ın konuşmasına yer veriliyordu . O zamanlar Biden’ın başkanlıkla hiçbir alakası yoktu .
1996 yılında gösterime giren Los Angeles’tan kaçış filminde Yılan Plisken karakteri tüm dünyanın uydularını işlevsiz hale getiriyordu . Yani tüm iletişimi yok ediyordu . Elon Musk’ın tanıttığı Bilgi çipi ve starlink uydularının aynısı Los Angeles’tan kaçış filminde gösterildi . Uçak mesafesinde uçtuğu için uçakların uçuşlarını iptal ettiren Starlink drone’ları elektriklerin kesilmesine neden olan teknolojiye sahip . Yıllar öncesinden planları hazırdı . Ve ritüel için doğru zamanı bekliyorlar . Filmin bir sahnesinde harap olmuş Los Angeles sokaklarında yerdeki bir yazı dikkat çekiyor . Capitol . ABD’nin iç savaşa gideceğini ve ABD kongresini zor günlerin beklediğini düşünüyorum .
Katy Perry’nin Not the End of the World şarkısının klibi de Capitol Records yazısını göstererek başlıyor . Klibin başında gazete üzerindeki haber yaklaşan sahte uzaylı planlarını gösteriyor . Bu klipte dünyanın internetini kestikleri gösteriliyor . Nüfus sayacında dünya nüfusu 27 ocakta belirtilen sayıya ulaşmıştı . O tarihte dünyanın internetini kesmediler fakat çok önemli bir mesaj verildi . 27 ocak tarihine dikkat çeken bir başka film 2012 filmi
. Koronavirüsü milat sayan elitler yıllar öncesinde 27 ocak 2021 tarihine dikkat çektiler .
Filmde güneş fırtınaları oluyor depremler volkanik patlamalar ve kıyamet kopuyor . Sadece belli sayıda insanı alabilecek dev bir denizaltına sığınıyor insanlar . Nuh tufanı gibi aynı . Felaketler bittikten sonra bize gösterdikleri tarih 27 ocak 0001 .
27 ocak 2021 tarihinde New York borsasında olağandışı bir olay yaşandı . GameStop hisseleri o gün çok fazla yükseldi . Wall Street için bu bir şok oluşturdu . Ama asıl mesele bu değildi . 24 ekim 1929 tarihi Büyük buhran adı verilen Wall street çöküşünün başlangıç tarihi olarak kabul edilir . 24 ekim 1929 tarihi ile 27 ocak 2021 tarihleri arasında tam tamına 33333 gün var . Bu kesinlikle 19 kasım tarihinde yaşanacak olan Wall street için bir mesajdı . GameStop ismi de boşuna seçilmemişti . Katy Perry’nin klibi 21 Aralık 2020’de Youtube’da yayınlandı . 19 kasım tarihinden tam 333 gün önce . 19 Kasım tarihinde ABD’de büyük elektrik kesintileri , internet kesintileri ve wall street çöküşü yaşanacak .

Gösterdikleri tarihler aslında gelecek planları için bir mesaj niteliğinde . 27 ocak ve 10 haziran tarihlerine dikkat çekerken asıl planları olan 19 kasım ve 4 aralık tarihlerini bize anlatmak istiyorlar .

Başlangıçta paranın sahipleri Rothschild’lerin ABD’de yaşanacak elektrik kesintisine ait verdiği mesajları açıklamaya çalıştım . Daha önce yayınladığım 19 kasım araştırmamdan yine paranın sahiplerinin verdiği Wall Street’in yeni çöküşü için verdiği mesajlara yer vereceğim .
Economist 22 Kasım 2008 tarihinde yayınladığı kapak görselinde tutulmaya benzer bir izlenim vermiş . Bozuk para güneş ile tutulma yaşıyor . Kapak başlığı ‘All you need is cash’ – ‘Tek ihtiyacın olan nakit’ . Makalede nakit biriktiren şirketler Toyota ve Microsoft’tan bahsediliyor. 22 Kasım 2008 ile 19 kasım 2021 tarihi arasında 13.03 yıl var .
Aynı yıl Aralık ayında yine bu seneki Kasım ve Aralık aylarını kast ederek yayınladığı bir kapak . Tüm birikimin nereye gitti ?

2008 yılında Mart ayının 22’sinde , tarihsel olarak 322 sayısını oluşturduğu kapağında Wall Street yazısını ikiye bölen bir duvar çatlağı tasvir edilmiş . O yıl ABD’den başlayarak dünyayı etkisi altına alan bir ekonomik kriz meydana gelmişti. 13 yıl sonra bu tekrar edebilir.

Economist tam 33 yıl önce 19 kasım 2021’i gösterdi . Amerika’nın simgesi kartalın düşüşte olduğunu gösteren kapağın başlığı ‘Should the dollar dive’ – Dolar düşmeli mi ?

Ayrıca Economist 5 Ekim 2019’da bir kapak yayınladı . İlk bakışta son derece sıradan gözüken kapak 19 Kasım 2021’den tam 777 gün önce yayınlandı . 777 hem Hristiyanlık ve kabalistik inançlarda önemlidir . Masters of the universe – how machines are taking over wall street

10 Aralık 2020’de 100 Amerikan dolarını yiyen tırtıl görselli bir kapak yayınladılar . Başlık ise ‘Enflasyon geri dönecek mi?’ Paranın üzerinde 2021 baskısı olduğunu belirtiyorlar . 10 aralık 2020 tarihi ile 19 kasım 2021 tarihleri arasında 344 gün var . 11 ay 9 gün . ters 11 eylül tarihi ile yeni 11 eylülü bize gizli olarak gösteriyorlar .

Yeni Amerikan Devrimi sözleri ABD’nin yakın bir zaman sonra elektrik şebekesinin zarara uğratılarak yeni bir elektrik devrimine gireceğini gösteriyor . Ama sadece elektrik değil , ABD Wall Street çöküşü , elektrik kesintileri ile başlayan bir dizi felaketten sonra kendi içinde ayrışacak ve kitleler sokağa dökülecek . Geçtiğimiz yüzyılda güçlenerek tabiri caizse İmparatorluk haline gelen ABD , kurucu babaların belirttiği tarihte yani 2022’de İç savaşa doğru sürüklenecek . Belirttiğim 19 Kasım ve 4 Aralık tarihleri yeni birer 11 Eylül olacak . Yeni dünya düzeninin dünyada kurulması için tüm sistemlerin yıkılması ve eski olanın değişmesi gerekiyor . Bunun için ABD’den başlayarak tüm dünya borsalarının çöküşünü , ekonomik krizleri maalesef göreceğiz . Domino etkisiyle ekonomiler bir bir çökecek . Yine ABD’den başlayan iç kargaşalar dünyayı etkisi altına alacak .
11 Eylül’ün tekrar hatırlatılmasının bir nedeni var. Çünkü yenisi geliyor . Birçok TV kanalı ve medya kuruluşları 11 Eylül’le ilgili bazı haberler yapıyor . Bu son zamanlarda çok fazla yapılıyor . Ve bunun arkasında şeytani düşünceden başka bir niyet yok . 19 Kasım ve 4 Aralık tarihlerinde ABD’de yaşanacak felaketlerin habercisi bu 11 Eylül haberleri. Kendilerinin bildiği halkın bilmediği bir bilgiyi kendi aralarında bu şekilde paylaşıyor olabilirler . 11 Eylül saldırılarının 20.yıldönümü olması nedeniyle birçok toplantı düzenleniyor , belgeseller yayınlanıyor , haberler yapılıyor . Çünkü ikinci 11 eylül geliyor . 11 Eylül’ün ifşalarını kendileri yapacak . Ve ikinci bir 11 Eylül ile ABD’yi karıştıracaklar. ABD’de iç isyanlardan iç savaşa giden yolu açacaklar. Bunlar işte böyle insanlar . 11 Eylül saldırılarından önce 19 Kasım 2021 planları zaten hazırdı . 911 sayısına hepimiz aşinayız . 9 / 11 sayısındaki eğik çizginin 1 sayısı olduğunu düşünün . Buradaki eğik çizgi 1 sayısını sembolize ediyor . Tersten okununca 1119 sayısını verecek . Bu da ikinci 11 eylül olacak olan 19 kasım tarihini bize veriyor . 9/11/01 olarakta anılan 11 eylül tarihini yine aynı şekilde sayıları tersten okuduğumuzda 1119 sayısını bize veriyor . 11 eylül günü 19 saldırgan olduğu açıklanmıştı . Yine 1119 . Newsweek 5 ağustos’ta sitesinde yayınladığı makalede 11 eylül’ün 11 sayısı ile 19 saldırganın 19 sayını aralarında bir virgül koyarak ayırdı . newsweek’in 5 ağustos makalesi ile 19 kasım tarihleri arasında 3 ay 14 gün var .
16 Ağustos tarihinde ABD afganistan’dan çekiliyordu . o gün Newsweek bir makale daha yayınladı . ABD’nin Afganistan’dan çekilmesi bile yeni 11 Eylül mesajıydı . ABD 16 ağustos’ta Afganistan’dan çekildiği gün Kabil havaalanında ülkeyi terk etmek isteyen afgan vatandaşların görüntüsü medyada kendine geniş bir yer buldu . Bu görüntülerin World War Z filmini anımsattığı söylendi . World War Z filminde zombilerden kaçan insanlar kalan son helikoptere binmeye çalışıyordu . Helikopterin çeşitli yerlerine tutunuyorlardı . Benzer bir görüntü kabil havaalanında 16 Ağustos tarihinde meydana geldi . World War Z gündeme taşındı . Filmin uzunluğu 116 dakika . Rakamlara tersten baktığımızda 911 sayısı ortaya çıkıyor . 21 Haziran tarihinde ABD’de yayınlanan film 444 hafta sonrasına yani pagan tanrısı Tammuz’un doğum tarihine dikkat çekiyor . İlginçtir ki bu yıl 21 Eylül’de World War Z : Aftermath video oyunu yayınlanıyor . 21 Eylül ile 24 aralık 2021 tarihleri arasında 3 ay 3 gün var . Bu oyun 25 Aralık tarihinin 1 gün öncesine dikkat çekmiş .
Kabil havaalanındaki uçak özenle seçilmiş bir uçaktı . Uçak üzerindeki 1109 sayısı 11 eylül mesajıydı . Uçaktaki sayıların tamamının toplamı 33 sayısını veriyordu . Ayrıca , 16 ağustos ile 19 kasım tarihleri arasında 3 ay 3 gün var . 16 ağustos ile 4 aralık tarihleri arasında bitiş tarihide eklendiğinde 111 gün oluyor .
7 Ekim 2001 tarihinde ABD güçleri 11 Eylül saldırılarının bahanesiyle Afganistan’a girmişti . 16 Ağustos 2021 tarihinde ise ABD Afganistan’dan çekilme kararı aldı .
7 ekim 2001 tarihi ile 16 ağustos 2021 tarihleri arasında 19 yıl 10 ay 9 gün var .
Bu tarih bana Knowing filmindeki dünyanın sonunu verdikleri tarihi hatırlattı . 10 19 09 sayısı küçük bir yer değiştirmeyle Abd’nin Afganistan’a giriş ve çıkış tarihlerinin uzunluğuna ulaşmamızı sağlıyor . Filmde kehanetlerin yazılı olduğu tarihleri inceleyen Nicolas Cage’in ilk bulduğu tarih ne tesadüftür ki 11 eylül 2001 tarihi oluyor . Güneş fırtınalarının dünyanın sonunu getirdiğini konu alan filmin afişinde bir güneş tutulması sembolize edilmiş . Son zamanlarda güneş fırtınasının dünyanın elektrik şebekesini yok edecek bir EMP açığa çıkaracağı medyada çok fazla haber yapılıyor oldu . Ayrıca buna ‘İnternet kıyameti’ haberi de son zamanlarda bu görüşe bir yenisini ekledi .
Başlangıçta belirttiğim Economist’in ABD’nin elektriğinin gitmesine neden olabileceğinden bahsettiği Güneş fırtınasını anlattığı makalesinde 1989 yılında gerçekleşen güneş fırtınasının Kanada’nın Quebec şehrini 9 saat elektriksiz bıraktığına yer veriyordu . Daha önce yaptığım bir araştırma sırasında ABD’nin 1988 yıllarında EMP üzerine çalışmalar yaptığını görmüştüm . Belki dw 1989 Quebec elektrik kesintileri bugünler için bir deneydi .

19 kasım 2021 tarihine işaret eden birçok film , belgesel , video oyunu olduğunu 19 Kasım’la ilgili yaptığım videoda belirtmiştim . Bunlardan bazıları 33.3 yıl öncesinden 19 Kasım 2021 tarihini gösteriyordu . Yani 11 eylül saldırıları gerçekleşmeden yıllar öncesinde 11 eylül ve ikinci 11 eylül planları çoktan hazırdı . 16
11 Eylül 2001 Ortadoğu’yu değil tüm dünyayı dizayn etti . Bu yeni 11 Eylül’ler de tüm dünyayı dizayn etmek için geliyor . Ama tek bir farkla . Tüm herşeyi yıkmak için .
Çağın bittiğini söylüyorlar . Yeni çağ eski teknolojilerle devam edemez . Eski olan herşeyi yıkmak için büyük krizlere ihtiyaç duyuluyor . Teknolojiden gıdaya , ekonomiden enerjiye konu başlıkları saymakla bitmeyecek , kısacası tüm yapıyı değiştirecekler .

Yeni bir 911 yani 11 eylül geliyor . Yıllardır bunu planlıyorlardı ve bu yıl gerçekleştirecekler . 11 Eylül saldırıları olmadan önce hem
11 Eylül hem de ikinci 11 Eylül planları zaten mevcuttu . 19 Kasım ve 4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilmek istenen planlar Great Reset’in
başlangıcı olacak . Yine dünyayı etkisi altına alacak olumsuz hava ABD’den yayılacak . Petro – dolar sistemiyle şişirilen ABD çok yakında
patlatılacak . Bu hem petrolden yenilenebilir enerjiye geçişi , hem dijital parayı , dijital dünyayı eskisini hızlı bir şekilde yıkarak
yenisini kurmanın bir yöntemi olacak . Hem de sahte kıyamet ve sahte mesih projelerini , sahte uzaylı projelerini , ezoterik ve okült
rituellerini yapacakları . Gıda , hayvancılık alanında kriz oluşturacak yeni hastalıkların çıkartarak , insanları aç bırakmak yeni gıda
sistemini kurmak , ekonomileri yıkıp yeni ekonomi sistemlerini hayata geçirmek , insanları işsiz bırakmak sivil kargaşayı arttırmak ve
böylece yapay zeka ve otomasyon sistemlerine geçmek .
En nihayetinde sosyal yaşantıları değiştirme planlarını gerçekleştirmek için bir hızlandırıcı etki yapacak .

19 Kasım ve 4 Aralık hakkında yaptığım araştırmaları yayınlamıştım . Bu iki tarihin yıllar öncesinden planlandığını birçok mataryelin
bu tarihleri işaret ettiğini anlatmıştım

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir