2022 MASONİK KIYAMET YILI  - KGC ve Ku Klux Klan

2022 MASONİK KIYAMET YILI – KGC ve Ku Klux Klan

2022 yılı tüm dünya için zor bir yıl olacak . Yaşadığımız ve yaşayacağımız olaylar üst tasarımcılar tarafından belirlenmekte . 10 yıllar öncesinden bu yıl için hazırlandıklarını söyleyebilirim . Bunu araştırırsanız her yerde gizemli bir işaretin olduğunu görebilirsiniz . Plan içinde plan , oyun içinde oyun , ritüel içinde ritüel var . Videonun başlığında da belirttiğim gibi bu yıl masonik kıyamet yılı . İnsanlık için hazırladıkları felaketler artık geri sayımda . Herşey değişmeden önceki son yıldayız . 19 Kasım ve 4 Aralık 2021 tarihlerini şifrelemelerinin nedeni buydu 2022’den önceki son tutulmalardı onlar ve 2022’nin kaderini belirleyecek tutulmalardı .

Bu videoyu hazırlarken Codes & Conspiracies (şifreler ve komplolar) belgeselinin 1.sezon Masonlar adlı  1.bölümünden yararlanacağım . Bu belgeselde hiçbir yerde olmayan bazı bilgileri paylaşıyorlar çünkü . Telif hakkından dolayı belgeseli paylaşamıyorum ama kendim bazı bölümlerini aktaracağım .

Belgesel Washington’daki mimari yapılardan , masonların geçmişinden , Washington’daki gizli hazinelerden , kongre binasından , en önemlisi Washington anıtındaki gizemden yani 2022 yılının kıyamet yılı olduğunu anlatıyor. Ayrıca bir asteroidin dünyaya çarpma kehanetinden bahsediyor .

Altın çember şövalyelerinin gizli hazinelerini gömme işini dönemin en önemli mason üstadı Albert Pike’ın üstlendiğini anlatıyordu . Warren Getler İç savaşta kaybeden Konfederasyon’un bu hazineleri kullanarak neden tekrar bir ayaklanma yapmadığını soruyor ve cevap olarak ileride gerçekleşecek kıyametten sonra yeni bir medeniyet kurulacağı gün için bekletildiğini söylüyordu .

William Henry şu hikayeyi anlatıyor ” 1777’de George Washington Valley Forge’da bir melekle karşılaşır  . Melek ona ABD’nin kaderini gösterir devrimden sonra nasıl ayakta kaldığını ve sonra bir iç savaş olacağını . ama sonra ABD en büyük savaşını yaşayacak belki iyi ile kötü arasındaki son savaş . ‘

Edward Mckinney büyük piramit ve Washington anıtını birleştirip bir takvim yaptı . Zaman çizelgesinde her basamak bir yılı gösteriyor .

” büyük piramidin Washington anıtı ile birleştirilmesi lazım böylece ortaya tam bir şema çıkıyor ve zaman çizelgesinin ortaya çıktığını görüyoruz .

iki anıt üst üste bindirildiğinde geriye sayan saat milattan sonra 1473’te başlıyor . Doğu Roma imparatorluğunun son kalıntısının sonsuza dek yok olduğu yıl . Zaman çizelgesi ileri gittikçe büyük piramidin tepesi 1991 yılını gösteriyor , komünizmin çöküşü .

” Dikilataşın üstündeki piramide ilerliyoruz o kıyamete giden son günleri gösteriyor  . çabuk ilerliyor ve bir nedenden bu piramitte dramatik bir açı var . ”

Dikilitaşın ucundaki piramidin tabanı 2009 yılını gösteriyor ve 13 katman var .

13 demek 2022 demek masonik zaman çizelgesine göre zamanın sonu bu , kıyamet . 2022 yılı kıyamet gününü gösteriyor .

Polaris astroloji okulu eğitmeni Ekrem Ok Henri Gouchon’un metodu  olan gezegen index yöntemini kullanarak önümüzdeki birkaç yılın puanını hesapladı . Gezegenlerin aralarındaki derece mesafeleri hesaplanarak bulunan bu yöntem ile index puanı ne kadar düşükse zorluk derecesi de o kadar artacak demektir . 2022 yılı gezegen index puanı 498 diğer yıllara göre çok daha zor bir yıl olacak demek . Ekrem Hoca bu metoda göre 2025 yılı için gezegen index puanını hesapladığında 2025 yılının index puanının 666 olduğu göze çarpıyor . O da zaten ”2025 yılı için “birilerinin” ilginç planları olabilir..!” diyerek bu durumu belirtmiş . Rahmetli Aytunç Altındal’ın ne kadar önemli bir üstad olduğu bir kere daha ortaya çıkıyor 2021 ve 2025 yılları için bir dünya savaşı öngörüsü vardı bu gerçekleşmese bile ezoterik yol takvimini bize anlatmıştı kendisi 2025 yılı 108 yılın dolduğu enigmatik çağın bitiş yılıydı .

Twitter’da Pink Astrology Henry Gouchon’un bu metodunu detaylıca anlatmış . 2018’den 2021’e kadar index puanının düştüğünü görebiliyoruz . 2022’de en düşük sayıya ulaşıyor bu index puanı . 2022’den sonra tekrar yükselmeye devam ediyor .

Codes & Conspiracies belgeselinde bahsedilen masonik kıyamet gerçekten var . Bu yıl şubat ayında ABD plüto dönüşünü gerçekleştiriyor . Yani Plüto  ABD kurulduğu zamandaki konumuna geri dönüyor . Plüto ölüm ve yeniden doğuşu temsil eder . Bu belgeselde masonların üye kabul törenlerinde ölüm ve yeniden doğuşu canlandırdıklarını gösteriyor .  İskoç riti mason geleneğinde kaostan düzen doğar sözünü söylüyorlar . Altın çember şövalyelerinin felaketten sonra yeni bir medeniyetin inşası için hazinelerini çıkaracağından bahsediyorlar . Bir asteroidin dünyaya çarpmasından bahsediliyor ve 2022 kıyamet yılı olduğu gösteriliyor .

Belgeselde bahsi geçen herşeyin bir karşılığı var . Her kelimesi birşey anlatıyor . Bazı şeyleri dolaylı olarak anlatıyorlar . İskoç ritindeki kaostan düzen doğar sözü bugün ABD’de Build Back Better olarak karşımıza çıkıyor . Yani ‘daha iyisini inşa et ‘ sloganı iskoç ritindeki Ordo Ab Chao – Kaosdan düzen doğar ile aynı şey . ABD daha iyisini inşa edecek ama önce kıyameti yaşaması gerekiyor . Washington anıtının altında ve washinton şehrinde gizlenmiş hazinelerden bahsediyorlar . KGC – Altın çember şövalyelerinden bahsediyorlar . The Economist 2022 yıllık kapağında KGCnin logosunu gizlemişti . KGC’nin devamı olan Ku Klux Klan’ı birçok dergi kapaklarına taşıdı . KGC – Altın çember şövalyeleri  iç savaşta konfederasyonun tarafında yer alıyordu ve İskoç riti masonları ile bağlantılıydılar . Hatte bence onlar iskoç riti masonlarıydı . İç savaşta konfederasyon için örgütlenmeyi sağlayan bir gizli topluluktu . İç savaştan sonra KGC üyeleri Ku klux klanı kurdular . KGC ve Ku Klux klan üyeleri ırkçı topluluklardı . ABD iç savaşa mı gidiyor sorusu akıllara geliyor . Rand bunun hakkında bir makale yazmıştı . 5 ocakta Brookings , 6 ocak kongre olaylarından bir yıl sonrası olduğu için sağcı tehditlere değerlendirdiği bir makale yayınladı . Brookings’in Order from chaos bölümü var . Ordo Ab Chao – Order from Chaos – Kaostan düzen doğar .  The Economist 2021’in en iyi memleri başlığı altında 2021’in komik paylaşımları paylaştı . Twitter ve websitesinde ana görsel olarak Forrest Gump filmine atıf yapan bir görsel seçmişti . Bunun nedeni ku klux klan’ın kurucusu Nathan Bedford Forrest’tan kaynaklanıyordu . Bence 2022’de Abd’de ırkçı olaylar görebiliriz , Ku Klux Klan sahneye çıkabilir .

Masonik kıyamet sonrası ABD’yi gerçekten yeniden inşa etmek işi KGC’nin gizlenmiş altınlarıyla mı yapılacak . 10 Haziran ve 19 kasım tarihlerinin şifrelerini yanlış yorumlamış biri olarak bunun bir metafor olduğunu söyleyebilirim . Yani içinde bulunduğumuz mahşerin soluk atı sembolizmi gibi masonik kıyamet kendisini görünür olarak değil gizliden gizliye işleyecek . The Economist’in The next catastrophe başlıklı kapağını dikkatlice bakın çünkü masonik kıyamet tamamen o tabloda gizli . Küresel hiperenflasyon , iklim değişikliği yalanıyla devletleri karbon azaltmaya zorlayan Paris Anlaşması , Asteroid bunun hakkında bir video yapmayı düşünüyorum , kıyamet saati , 3 kuş 3 süper gücü simgeliyor bana göre aşağıya düşen kuş ABD . yeni virüsler ve varyantlar , tek dünya dini ve küresel enerji krizi . Küresel enerji krizi hakkında da ayrıca bir video yapmayı düşünüyorum .

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir