4 Aralık'tan Sonra Sahte Mesih   Sahte Deccal Projesi Devreye Girecek

4 Aralık’tan Sonra Sahte Mesih Sahte Deccal Projesi Devreye Girecek

 

Deccal dünyada mı ? Günümüzde kıyamet geldi inancı zihinlere işlendi . Her türlü dini inanışı manipüle eden , Mesih – Mehdi beklentisini akıllara kazıyan masonik oluşumlar günümüzde neredeyse tüm dinlerin kıyamet alametlerini gerçekleştirmeyi başardı . Dinlerin yazılı olan alametlerini bir bir gerçekleştirdiler ve insanlık kıyamete yakın olduğuna inandırıldı . Tüm dinlerin içinde tarikatları olan kendileri hiçbir dine inanmayan sistemin yöneticileri yakın bir zaman sonra sahte Mesih – sahte Deccal projesini karşımıza çıkaracak . Kutsal kitaplarda özellikle İncilin vahiy kitabında yazılanları gerçekleştirmek masonik yapıların gayesi haline gelmiş . İsa Mesih ve Deccal savaşının arkasında yatan binyılcılık felsefesi üzerinde yıllarca çalışma yapıldı . Kutsal kitaplardaki alametleri gerçekleştirmelerinin asıl nedeni tamda bu kıyameti yapay olarak getirmek . Kendi okült ve ezoterik inançlarının yanına incilin vahiy kitabındaki kehanetlerini yerleştiriyorlar ve bunuda ritüelleri arasına koyuyorlar . Binyılcılık felsefesi İncil’in Vahiy kitabına dayanmakta . İblis yada şeytan denilen o eski yılanın bin yıl için bağlandığı , binyıl geçtikten sonra kısa süre serbest bırakılması gerektiği yazmakta .

Daha iyi anlamak için Vahiy kitabının 20.ayetine bakmamız gerekiyor ;

Sonra bir meleğin gökten indiğini gördüm . Elinde dipsiz derinliklerin anahtarı ve büyük bir zincir vardı . Melek ejderhayı – İblis yada Şeytan denen o eski yılanı yakalayıp bin yıl için bağladı . Bin yıl tamamlayıncaya dek ulusları bir daha saptırmasın diye onu dipsiz derinliklere attı , oraya kapayıp girişi mühürledi . Bin yıl geçtikten sonra kısa bir süre için serbest bırakılması gerekiyor . Bazı tahtlar ve bunlara oturanları gördüm . Onlara , yargılama yetkisi verilmişti . İsa’ya tanıklık ve Tanrı’nın sözü uğruna başı kesilenlerin canlarını gördüm . Bunlar , canavara ve heykeline tapmamış , alınlarına ve ellerine onun işaretini almamış olanlardı . Hepsi dirilip Mesih’le birlikte bin yıl egemenlik sürdüler . İlk diriliş budur . Ölülerin geri kalanı bin yıl tamamlanmadan dirilmedi . İlk dirilişe dahil olanlar mutlu ve kutsaldır . İkinci ölümün bunların üzerinde yetkisi yoktur . Onlar Tanrı’nın ve Mesih’in kahinleri olacak , O’nunla birlikte bin yıl egemenlik sürecekler .

Vahiy kitabında anlatılan olaylar bugün yaşadıklarımızla benzerlikler gösteriyor . Masonik yapıların önümüze getirdiği iblisin bağlı olduğu zincirler ve mühürler açılmış olsa gerek ki Vahiy kitabının 20.ayetinde geçen bu anlatıya istinaden sahte pandemi 2020 yılında başlatıldı . İsa’ya tanıklık ve Tanrının sözü uğruna başı kesilen canlar , canavara ve heykeline tapmamış , alınlarına ve ellerine onun işaretini almamış olanlardı . Buradaki alın ve ellerine işaret almayanlar , canavar ve heykeline tapmayanlar aşı olmayanlar , İD2020 projesinin çipini , Neurolink’i takmayanlar ve canavara tapmamış olanlardır . Bir şekilde Vahiy kitabında anlatılanlar ritüel olarak dünya üzerinde uygulanmakta .

Binyılın başında Mesih’in ve Deccal’in yeryüzüne gelme inancına fiili olarak tek faaliyet gösterenler belki de masonik yapılardı . Onlar 2000 yılında bir Mesih figürü oluşturmak için labaratuvar çalışmaları yürütmüştü çünkü . Örneğin 5 temmuz 1996’da doğan , klonlanan ilk hayvan olan Dolly neden bir koyundu . İsa Mesih’e kuzu dendiği için olabilir mi ? Bu Mesih projesi için verilen bir mesaj mıydı ? 2000 yılına girilmeden bir Mesih veya Deccal’in doğacağı sinema filmlerinde konu edildi . Birkaç film ve dizi labaratuvar işlemi ile böyle bir amacın olduğunu bizlere gösterde . Bunlara değinmeden önce Katolik Kilisesi lideri Papa Francesco 2017 yılında şeytanın gerçek bir insan olarak dünyada olduğunu söyledi . Bu aslında çok önemli bir açıklamaydı . Çünkü 1.2 milyar mensubu olan Katolik Kilisenin Liderinin söylediği her söz Katolikler için doğru olarak kabul edilmektedir .

Katolik Kilisesi’nin televizyon kanalı TV2000’de yaptığı açıklamada Papa Francesco şu sözleri söylemişti .

‘’ Şeytan kötülüktür . Milano’daki sis gibi değildir . Yayılan bir şey değildir , bir kişidir . Kesinlikle emin olduğum bir şey söylemek istiyorum : Şeytanla diyaloğa girilemez . Şeytan’la diyaloğa girerseniz kaybolursunuz . O bizden daha daha akıllıdır . Sizi altüst eder , başınızı döndürür ve kaybolursunuz ‘’

Yani şeytanın bir adı ve soyadı olduğunu mu söylüyorsunuz sorusunun üzerine Papa ‘’evet eminim ‘’ cevabını verdi . Papa şeytanın nazik davranarak insanların aklına girdiğini de söyledi . ‘’Eğer ne olup bittiğini vaktinde fark etmezseniz  sonu kötü olur ‘’ dedi . Şeytanın doğduğu tarih olarak ise Tv2000 kanalındaki 2000 yılını ima etti .

1999 yılının sonlarında Arnold Schwarzenegger’in oynadığı End Of Days filmi 24 Kasım 1999’da ABD’de yayınlandı . Filmin bu tarihte yayınlanmasının nedeni , film konusunda geçen 28 Aralık 1999’da şeytanın dünyaya gelip bir genç kızı hamile bırakma çabasında olması . Böylelikle yeni binyılda deccal doğacak . Film binyılın başında deccalin doğma mesajının yanı sıra genç kızın ismini Christine York şeklinde yaparak Christ in New York kelimesine ulaşmamızı istiyor .

Babil M.S sonra filmi Kazakistan’da bir Manastırda doğmuş ve hiç dışarı çıkmamış , biyolojik deneyin ürünü olan olağanüstü özelliklere sahip genç bir kızın New York’a gitmesini konu alıyor . Genç kız New York’a gittiğinde hiçbir müdahale olmadan hamile olduğunu ve bebeklerin ikiz olduklarını söylüyor .  Ünlü bir biyoloji şirketinin sahibi olan aynı zaman kurdukları tarikatın Başrahibesi olan nüfuzlu bir kadın bu Mesih – Deccal projesini yönetiyordu . Genç kızın isminin Aurora olması da bilerek seçilmiş çünkü gematria sayı değeri 412 olan Aurora | İt’s God Code –  onun tanrı kodu |Gods Birth Code – Tanrıların doğum kodu |Decode A Human God – Bir insan tanrısını deşifre etmek | End Of The Earth – Dünyanın sonu | Gematria Code Of God – Tanrının gematria kodu | False Christ – Sahte Mesih , kelimeleriyle eşleşiyor . Film bir önceki videomda bahsettiğim 19 kasım 2021 tarihinden 13 yıl 3 ay önce yayınlandı .

2013 yılında yayınlanan toplam 13 bölümden oluşan Zero Hour dizisi saatlerin içindeki şifrelerden başlayarak konuyu Hz İsa’nın asıldığı çarmıha kadar getiriyor . Kutsal emanetlerini korumak isteyen Gül ve Haç Teşkilatı ve yine bir başrahibe aynı zamanda biyolojik deneyler yapan bir kadın Mesih – Deccal’i dünyaya getirmeye çalışıyor . Kadın Tacikistan’da bir Manastırda tuttuğu günahsız kızları çarmıhtaki Hz.İsa’nın kanından alınan DNA’sıyla gebe bırakmak ve İsa’yı yeniden dünyaya getirmek istiyor . Kızlardan biri hamile kaldıktan sonra kadın İsa’nın DNA’sıyla hamile kalıyor . Bu dizi de iki bebek sembolizmiyle Mesih ve Deccal betimlemesi yapıyor .

Bu dizi ve filmler bize birşeyi haber vermek için yapılmışlar gibi . Aslında 2000 yılından çok daha önce böyle bir plan varmış . Time Dergisi 18 ocak 1999’da bir kapak yayınladı . Kapakta Hz İsa , tahminimce Times meydanında üzerinde ‘dünyanın sonu’ ve bir takım yazılar yazan bir pankart taşıyor . Sağ elinde haç tutuyor , yalın ayak yürüyor şekilde tasvir edilmiş .

Bu kapakta İsa’nın üzerinde bunlar yazıyor .

THE END OF THE WORLD !?! Y2K insanity! Apocalypse now! Will computers melt down? Will society ? A guide to MİLLENNİUM MADNESS

DÜNYANIN SONU !?! Y2K çılgınlığı! Kıyamet şimdi ! Bilgisayarlar eriyecek mi? Toplum olacak mı ? MİLENYUM ÇILGINLIĞI için bir rehber .

Bu kapaktan 322 gün sonra 6 Aralık 1999’da yine İsa’ya yer veren bir kapak daha yayınlayan Time dergisi ‘2000 yılında İsa’ başlığıyla Sahte İsa’nın 2000’de doğacağını haber veriyor sanki .

 

Doktor Duncan MacDougall ruhun fiziksel bir ağırlığa sahip olduğunu düşünerek altı hastanın ölüm anında kütlelerini ölçtü ve ruhun fiziksel ağırlığını saptamaya çalıştı . Altı hastadan biri bir onsun dörtte üçü yani 21.3 gram kaybetti . Diğer hastalarda farklı sonuçlar elde edildi . Bilimsel olarak bir kanıt elde edilmese de ruhun 21 gram olduğu bir düşünce olarak kaldı .

5 Eylül 2003 tarihinde Venice Film Festivalinde yayınlanan 21 Gram filmi farklı bir bakış açısıyla bu konuya değindi. Film González Iñárritu’nun ölüm üçlemesinin ikincisi ama en önemlisi .

Film bir trafik kazasının üç ana karakterin üzerindeki etkilerini gösteriyor . Jack Jordan arabasıyla , Christina Peck’in eşi ve çocuklarına çarpar . Christina’nın eşinin kalbi Paul Rivers’a takılır , Paul kalbini veren adamı araştırır Christina ile aşk yaşamaya başlarlar . Filmin sonunda Paul ölürken söylediği sözler filmin adının neden 21 gram olduğunu aslında özetlemektedir .

Kaç hayat yaşarız ? Kaç kere ölürüz ? Tam ölüm anımızda  21 gram kaybederiz diyorlar . hepimiz . Peki 21 grama kaç yaşam sığar ?

Kaç hayat yaşarız ? Kaç kez ölürüz ? Ölüm anında hepimizin 21 gram kaybettiğimizi söylüyorlar . 21 grama kaç yaşam sığar ? Ne kadarı kaybolur ? 21 gram ne zaman kaybolur ? Ne kadarı onunla gider ? Geriye ne kadarı kalır ? 21 gram . 5 madeni paranın ağırlığı . Bir sinekkuşunun ağırlığı , bir çikolata parçasının ağırlığı . 21 gram ne kadar eder ?

Bu film birçok ödül kazandı ama bence en önemli ve anlamı olan Bağımsız ruh şeref ödülü . Film 5 Eylül 2003’te Venice Film Festivalinde yayınlandı . Bir önceki videoda tutulmaların öneminden , tutulmalardan sonra gelecek İsa inancı bahsetmiştim . 5 Eylül 2003 tarihi ile 4 Aralık 2021 tarihi arasında tam 6666 gün var . Film 21 gram yani ‘’Ruh‘’ kavramıyla İsa’yı yada Deccali sembolize ederek 4 Aralık 2021 tarihini yıllar öncesinden bize vermiş . Ayrıca Filmdeki isimler de boşuna seçilmemiş . Paul River , Christina Peck ve Jack Jordan isimlerinin gematria sayı değerlerinde bulmamız gereken birer mesaj bırakmışlar . Bu isimlerin gematria sayı değeriyle eşleşen

Paul River kelimelerinin gematria değeri 1245 yapıyor birçok kelimeyle eşleşse de burada en göze çarpan İngilizce gematria değeri 888 olanda . God its Jesus – Tanrı onun İsa’sı

Christina Peck kelimelerinin gematria değeri 410 yapıyor burada da İngilizce gematria değeri 888 olan kelimeler .  God Kill Liars – Tanrı yalancıları öldürür .

Jack Jordan kelimelerinin gematria değeri 1389 yapıyor , İngilizce gematria değeri 888 olan kelimeler . Nebuchadnezzar – Nebukadnezar .

 

The Economist 20 Aralık 2003’te ‘’Meryem , hem İncil’in hem de Kuran’ın yıldızı ‘’ başlıklı bir kapak yayınlamıştı . Bu kapakta Meryem’in kucağında Mesih vardı . 20 Aralık 2003’te yayınlanan kapak 1 ocak 2021 tarihini şifreli bir şekilde gösteriyordu . Kapağın çıkış tarihi 21. Yüzyılın 21. Yılının ilk günü ile arasında 888 hafta olacak şekilde hazırlanmıştı . Çünkü 888 sayısı İsa’yı sembolize eden bir sayı .

Aynı zamanda 21 kasım 2021’de Deccal’i gösteren bir görsel ile yayınladıkları makale bilerek 1 ocak 2021 tarihinden 40 gün önce yayınlandı . Bu 40 sayısının anlamı ise – İsa’nın dirilişinden göğe yükselişine kadar geçen sürenin 40 gün olduğu inancında gizli .

The Simpsons çizgi dizisi 15 mart 2009 tarihinde Gone Maggie Gone adıyla yayınladığı bölüm yeni bir çağa girdiğimizi ve bunun güneş tutulması ile başlayacağını anlatarak başlıyor . Yeni bir çağın başlangıcındayız dediği anda ekranda bilardo oyunundaki 8 topunu gösteriyorlar . Ayrıca Homer Simpson’ı da Vitruvius adamı olarak çizmişler . 19 Kasım’la ilgili hazırladığım videoda tutulmaların masonik önlüğü oluşturduğunu açıklamıştım . Vitruvius adamı da aslında bunu anlatan bir masonik çizim . 8 sayısı ise deccalin sayısı . Tutulma sonrasında Deccal’in gelececeğini haber veriyorlar . Gökteki işaretlerin , bulmacaların ve kehanetin çağı dediği sırada  ‘END OF DAYS’ yazısıyla günlerin sonunun geldiğini ima ediyorlar . 15 Mart 2009’da yayınlanan bu bölüm ile 4 Aralıktaki Güneş tutulmasının olduğu gün arasında tam 666 hafta var .

Yine Simpsons dizisinin korku serisi olan Treehouse of Horror bölümlerinden biri , ayrıca 666. Simpsons bölümü çok önemli gizli mesajlar içeriyor . Bölümün introsunda Homer ve Marge’ın yeni bir çocukları olur erkek olduğu için istemezler ve annesi ölen kız çocuğunu alırlar . Çocukta şeytani bir güç vardır ve canavarın sayısı 666 onda mühürlenmiştir . İntrodan sonra bölüm Stranger Things dizisinin parodisiyle devam ediyor . Sahte Mesih projesi bir tür yaratıklarla beraber ortaya çıkabilir . 20 Ekim 2019’da yayınlanan bu bölüm ile 4 Aralık 2021 tarihleri arasında tam 777 gün var . 777 sayısı yaratılışın son gününü ve yaratılışın 7 gününü ifade eder .

En önemlilerini en sona sakladım . Time dergisinin bir kapağı ve Günaha son çağrı filmi 1988 yılında 33 yıl sonrasında bu projenin gerçekleşeceğini bilerek bunu bize ima etmişler . Time dergisi 15 Ağustos 1988’de birçok fotoğrafın birleşmesiyle oluşturulmuş bir İsa fotoğrafını kapağına taşımış . Bir karesine de , İsa kimdi ? Sorusunu sormuş . 15 Ağustos 1988 ile 4 aralık 2021 tarihleri arasında tam tamına 33 yıl 3 ay var .

Bir kitaptan uyarlanan The Last Temptation Christ filmi Türkçeye Günaha Son Çağrı olarak çevrilmiş . Bu filmde 12 Ağustos 1988’de yayınlanarak 4 Aralık 2021 tarihi ile arasında 33.3 yıl olacak şekilde ayarlanmış . Filmin başrolünde İsa rolünü oynayan Willem Defoe , 2009 yılında Antichrist filminde başrolde oynayarak Deccale dönüşmüştür .

Lagy Gaga’nın 911 isimli saçma bir klibi olan şarkısı 18 Eylül 2020’de yayınlandı . 18 Eylül 2020 ile 4 Aralık 2021 tarihleri arasında tam 442 gün var . Şarkının uzunluğu 4:42 olarak ayarlanmış .

Birds Of Prey filmi 7 şubat 2020’de ABD’de yayınlandı . 4 Aralık ile arasında tam 666 gün var .

Economist 16 Ocak 2021’de Trump’ı koyduğu kapağına Hesaplaşma başlağını attı . 16 ocak ile 4 Aralık tarihleri arasında tam 322 gün var . Bu mesajlar bizlere bu tarihte ABD’de aynı zamanda karışıklıklar olacağını da gösteriyor .

Her türlü düşüncenizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basabilirsiniz.

Kanalıma destek olmak için aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz.
https://goo.gl/nphWXX

Web sitemden tüm videoları bulabilirsiniz
http://www.faruksenturk.org

En Çok İzlenen Videolarım

Hz. Süleyman’ın Kimsede Olmayan Zenginliği
https://www.youtube.com/watch?v=HTNV-YsrVEQ

VOLVO NEDEN DÜNYANIN EN SAĞLAM ARABASI (Normal Bir Otomobilden İsveç Tankına)
https://www.youtube.com/watch?v=pnIlBlzoas8

TÜRKİYE’DE KAMERALARA YANSIYAN ESRARENGİZ GÖRÜNTÜLER
https://www.youtube.com/watch?v=INwr-K9_xrg

Yeni Zelanda Arşivinden Tarihi Görüntü Ortaya Çıktı
https://www.youtube.com/watch?v=b3_9l5fiIlw

BİR KÖPEK ÇOPTE BULDUĞU BEBEĞİ NASIL KURTARDI (Kahraman Hayvanların Hikayeleri)
https://www.youtube.com/watch?v=IL_M2GS4Ld8

KIRMIZI CİVA NEDİR (Efsanevi Kırmızı Civa Hakkında Bilinmeyenler)
https://www.youtube.com/watch?v=JZV6EJ_3ej4

Oluşturmuş Olduğum Oynatma Listelerinden Diğer Videolara da Ulaşabilirsiniz

Türk Tarihi ▶ bit.ly/2QcpElV
Özel Videolar ▶ bit.ly/3cVEkQd
Nedir? Nasıl Yapılır? ▶ bit.ly/39LPrt7
Kimdir? ▶ bit.ly/33giJxw
Bilim Teknoloji ▶ bit.ly/2U1zybk
Hikayeler ▶ bit.ly/38UgfWF
Belgesel ▶ bit.ly/38SYOWy
Peygamberlerin hayatı ▶ bit.ly/2IOf8xc
Dini Bilgiler ▶ bit.ly/2INTYzu
Gizemli Konular ▶ bit.ly/2IINbHh
Tarih ▶ bit.ly/2xvRFhU
Uzay ▶ bit.ly/39TUNm0
Spor ▶ bit.ly/3aUHMsv
Hayvanlar ▶ bit.ly/3d00EZ6
Bitkiler ▶ bit.ly/2QhboZo
Herşey ▶ bit.ly/39U0xfQ

Kendi adımın yer aldığı ‘Faruk Şentürk’ kanalımda Youtube için içerik üretmeye 2015 yılında başladım. 2016 yılından bu güne kadar aktif tutmaya çalıştığım eğitim ve bilgi konseptli kanalımda din, tarih , gizemli ve ilginç bilgiler, bilim ve teknoloji içeren bazen güncel konular, bazen de oluşturduğum özel belgeseller ile keyifli vakit gecirmenizi sağlamak amacıyla içerikler üretmeye devam ediyorum .

Kanalın daha iyi bir yere gelmesi için sizlere ihtiyacım var gerçekten
Özel sorularınız, her türlü önerileriniz için mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. ▶ hatefaruk@gmail.com
Web sitemi ziyaret edebilirsiniz ▶ www.faruksenturk.org
Bu linkten abone olabilirsiniz. ▶ https://goo.gl/nphWXX

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir