Adnan Oktar ve Ali Erbaş Arasındaki Tartışma (Adnan Oktar Akıl Hastası Mı)

Adnan Oktar ve Ali Erbaş Arasındaki Tartışma (Adnan Oktar Akıl Hastası Mı)

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, A9 kanalında yaptığı programla tartışılan Adnan Oktar hakkında, “İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş. O televizyonu kapatma yetkisi Diyanet İşleri Başkanlığında değil ki, yetki kimdeyse onun kapatması lazım” dedi
Prof. Erbaş, Adnan Oktar ve çok tartışılan TV yayınlarıyla ilgili soruya şu yanıtı verdi: “Bizim de gördüğümüz zaman tüylerimizi diken diken eden, zaten bakmakta doğru değil öyle bir kanala. Bu kişi vaktiyle Yahudilik, Masonluk kitabını hazırlayan bir grubun başındaydı o kişi. Şimdi kendisi Mason olduğunu söylüyor. Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş. O konuda ceza aldı. Yahudilere ve Masonlara hakaretten ceza aldı. Şimdi öyle. Cezaevinde yatış sebeplerinden birisi de Atatürk’e hakarettir. 90’lı ya da 80’li yıllarda ben çok iyi biliyorum Atatürk’e hakaretten cezaevinde kaldı ama şimdi en büyük Atatürkçü olarak kendisini söylüyor. Dengesi bozulmuş bir insan. Biz bunun doğru olmadığını söylüyoruz. Ama o televizyonu kapatma yetkisi Diyanet İşleri Başkanlığında değil ki, yetki kimdeyse onun kapatması lazım. İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi?” dedi.
Adnan oktarın cevabı ise T24’ün aktardığına göre ” kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi” dedi.
Geçtiğimiz günlerde Viyanalı bir baba reşit olmayan kızlarını adnan oktarın televizyon programında gördükten sonra suç duyurusunda bulunmuştu
Viyana’da uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda ortadan kaybolan iki kızının Adnan Oktar’ın televizyon şovuna çıktığını öğrenen Elvan Koçak, Türkiye’ye geldi. 18 yaşından küçük olan kızlarının bir otel odasında tutulduğunu iddia eden Koçak, Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Bu gün ise adnan oktarın KEDİCİKlerinden birisi , ADLİ SİCİL BELGESİNİ YAYINLADI Gündeme bomba gibi düşen bu açıklamalar sonrası Adnan Oktar cephesinden de açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. Gözde kediciklerden Yasemin Kiriş, sosyal medya hesabından Oktar’ın adli sicil belgesini yayınladı.
Adnan Oktar’ın hiçbir suçtan ceza almadığını belirten Kiriş, paylaşımın altına “Adnan Oktar hiçbir suçtan ceza almadı. Adli sicil kaydı yok. Sicili tertemiz. İşte devletin verdiği temiz belgesi” notunu düştü.
Harun yahya takma adını kullanarak kitaplar yazdı
Yıllar önce Dr. Sefa Saygılı Adnan oktar paranoyaktır açıklamasını yapmıştı
2008 yılında Adnan Oktar, “çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek” suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sonraki yıllarda A9 adlı kanalında canlı yayın sırasında adnan oktar 33 . DERECEDEN MASONluk belgesini almıştı . Bu ne demek oluyor diyorsanız adnan oktar en yüksek masonluk derecesine ulaşmış oluyor 33. Derece masonlarda Hâkim Büyük Genel Müfettiş anlamına geliyor
Masonlar yıllarca sahte hocalarla dini değerlerimizi yavaş yavaş yok etmeyi amaçladılar
Dini program adı altında dini zedeleyen bu program yıllardır televizyonlarda yer işgal ediyor . İnsanların dini değerlerini yok etmeyi amaçlayan bu program dinimizin insanlar tarafından ti ye alınmasına yol açıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir