Bill Gates 5 Yıl Önce Virüs Dedi Rockefeller 10 Yıl Önce Yazdı Virüs - Çip Amaç Global Hükümet

Bill Gates 5 Yıl Önce Virüs Dedi Rockefeller 10 Yıl Önce Yazdı Virüs – Çip Amaç Global Hükümet

Bill Gates 5 yıl önce ted konferansında 10 yıl içinde 10 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olabilecek bir şeyin nükleer silahlar değil bir virüs olabileceğini söylemişti . Bu videoda Bill Gates’in tanıttığı mikroçiplerin ne amaç için çıkarıldığından bahsedeceğim . Yaşlı nüfusu ortadan kaldırarak teknolojiye uyumlu nesli hayatta bırakarak gelecekte dijital paraya geçmek. Mikroçipler sayesinde insanların her türlü bilgisine erişim sağlamak . The Economist’in kapağı amaçlanan hedefi bizlere gösteriyor . Büyük hükümet, özgürlük ve virüs !
Rockefeller vakfının 2010 yılında yayınlamış olduğu rapor günümüzde yaşanıyor . Coronavirüs Küresel Düzeni Yeniden Şekillendirebilir sesleri medyada çok fazla duyulur hale geldi . Amaç küresel hükümet. Komplo teorisyeni William Cooper 1991 yılında yayınlanan behold a pale horse kitabındaki bugünleri önceden sezmiş kendisi 2001 yılında hayatını kaybetti.

Bill Gates 5 yıl önce ted konferansında 10 yıl içinde 10 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olabilecek bir şeyin nükleer silahlar değil bir virüs olabileceğini söylemişti . Yine Bill Gates bu yılda bir mikroçip tanıttı.

Microsoft kurucu ortağı Bill Gates, koronavirüs için kimin test edildiğini ve  kimin aşılandığını gösterebilen ‘dijital sertifikalara sahip insan vücuduna yerleştirilebilir kapsülleri tanıttı.

MIT ve Rice Üniversitesi’ndeki araştırmacılar tarafından geliştirilen mikroçipler  dijital sertifikalarımız olacak .

 Mit tarafından geliştirilen Tıbbi bilgilerin cildin yüzeyinin altında saklanması ve Vücuda yerleştirilebilir ilaç verme cihazları Koch Enstitüsü Profesörü Robert Langer tarafından icat edilen mikroçipler .

Çipli nüfus cüzdanı uygulaması uzun yıllar öncesinden planlanmış bir projeydi günümüzde Türkiye’de kullanılıyor. Tavistock bu projenin geliştirilmesinde ve dünya çapında uygulamaya sokulmasında en etkili kuruluş olmuştur. Birçok ülke çipli nüfus cüzdanı kullanıyor .  Amaç ise ülkelerin toplumsal gen haritaları çıkarılacak ve ona göresiyasetler belirlenecektir.

 

Şimdi de sırada mikroçipler var.

Amaçlanan şey ise korkunç . Corona virüs yaşlıları hedef alan bir virüs çeşidi . Yaşlı nüfusu ortadan kaldırarak teknolojiye uyumlu nesli hayatta bırakarak gelecekte dijital paraya geçmek. Mikroçipler sayesinde insanların her türlü bilgisine erişim sağlamak .

 

everytings under control . Big goverment , liberty and the virüs

her şey kontrol altında. Büyük hükümet, özgürlük ve virüs

The economistin kapağında yer alan bu cümleleri kapaktaki resimle bir bütün olarak düşününce çok manidar oluyor . Büyük bir el bir ip ile bir adamı , adamda bir ip ile bir köpeği tutuyor . Büyük bir güç büyük ülkeleri , büyük ülkelerde küçük ülkeleri kontrolünde tutuyor ya da . Büyük güç , devletleri kontrolü altında tutuyor . Devletlerde köpeği yani insanları kontrolü altında tutuyor .

Covid-19 döneminde devlet

başlığı altında

 

 

Kapaktaki başlık ise herşey kontrol altında . Peki kim tarafından ?

2010 yılında yayınlanan Rockefeller Vakfı Makalesi Bir Pandeminin Küresel Otoriter Güç Kurmak İçin Nasıl Bir Bahane Olarak Kullanılabilir yazısı hedeflenen  amacın ne olduğunu anlatmıyor mu sizce ?

Rockefeller Vakfı Mayıs 2010’da ‘Gelecek bilimci’ Peter Schwartz’ın Küresel İş Ağı ile işbirliği içinde bir rapor yayınladı. ‘Teknoloji ve Uluslararası Kalkınmanın Geleceği için Senaryolar’ olarak adlandırıldı “Kilitleme Adımı” başlıklı ilk senaryo, toplam devlet kontrolü ve otoriter liderlik dünyasını anlatıyor. Bir pandeminin ulusal liderlerin otoritelerini esnetmesine ve pandemik solukluktan sonra kalacak hava geçirmez kurallar ve kısıtlamalar getirmesine izin vereceği bir gelecek öngörüyor. Bu senaryonun ilk yarısı çoktan açıldı. Tahmin edildiği gibi devam edecek mi? Kilitleme Adımı ile ilgili bilgiler makalenin üçte ikisi noktasında başlar. Rockefeller raporunun tamamını buradan indirebilirsiniz .. [Bu belgenin önemi göz ardı edilemez.]

“Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı…

“Salgın tüm dünyayı sardı. Tedbirlerin uygulanması gelişmiş ülkeler için bile büyük sorun oldu. Fakat birkaç ülke üstesinden daha iyi geldi; özellikle Çin. Çin hükümetinin tüm vatandaşlar için zorunlu karantinayı hızlı bir şekilde koyup uygulaması ve tüm sınırları anında kapatması milyonlarca can kurtardı. Ve virüsün yayılmasını diğer ülkelerden çok daha erken durdurmaları salgın sonrası hızlıca toparlanmalarına imkân verdi.”

“Küresel salgının ekonomiler üzerinde ise ölümcül bir etkisi oldu. Hem insanların hem de malların uluslararası hareketliliği durma noktasına geldi, turizm gibi zayıf endüstriler ve küresel tedarik zincirleri etkilendi. Yerelde bile, normalde en hareketli olan dükkânlar ve ofis binaları hem çalışanlar hem de müşterilerden yoksun şekilde aylarca boş kaldı”

“Korumacılık ve ulusal güvenlik kaygılarıyla hareket eden ülkeler, Çin’in güvenlik duvarlarını taklit ederek kendi bağımsız, bölgesel tanımlı teknoloji ağları oluştururlar. Hükümetler internet trafiğini denetlemek konusunda çeşitli derecelerde başarıya sahiptir ancak bu çabalar yine de ‘dünya çapında’ internetin etkisini kıramadı”

“Küresel gıda ve kaynak kıtlığı karşısında ülkeler iç piyasalarını ithalata karşı korumak ve tarımsal ürün ve diğer emtia ihracatını azaltmak için ticaret bariyerlerini yükseltti. 2016 yılına gelindiğinde, ülkeler Berlin Duvarı’nın yıkılışı sonrası dünyaya damgasını vuran küresel işbirliği ve birbirine bağlılığın en zayıfladığı döneme girdi ‘’

Rockefeller vakfının raporu çok çarpıcı değil mi ?

 

Coronavirüs Küresel Düzeni Yeniden Şekillendirebilir sesleri medyada çok fazla duyulur hale geldi .

https://www.democracywithoutborders.org/

https://www.globalgovernmentforum.com/ex-uk-pm-gordon-brown-calls-for-global-government-to-tackle-coronavirus-pandemic/

 Eski Birleşik Krallık başbakanı Gordon Brown küresel hükümetin koronavirüs ile başa çıkmasını istiyor

 

Korona virüs ile mücadele konusunda, İngiltere’nin Financial Times gazetesi, İsrailli yazar Harari üzerinden “küresel dayanışma” kavramını öne çıkarmıştı.

Financial Times, İsrailli yazar Yuval Noah Harari‘ye makale yazdırarak “İnsanlığın bir seçim yapması gerekiyor. İtiraz yolunda mı gideceğiz yoksa küresel dayanışma yolunu mu benimseyeceğiz? Dokunulmazlığı seçersek, bu sadece krizi uzatmakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte daha da kötü felaketlere yol açacaktır. Küresel dayanışmayı seçersek, bu sadece korona virüse karşı değil, 21. yüzyılda insanlığa saldırabilecek tüm gelecek salgınlara ve krizlere karşı bir zafer olacaktır.” mesajını vermişti.

Harari, dokunulmazlık derken herhalde ülkelerin birbirinin iç işlerine karışmaması ilkesini kastediyordu.

Birleşmiş Milletler Parlamenterler Meclisi’nin uluslararası kampanyasının kurucularından ve Sınır Tanımayan Demokrasi Direktörüdür. Andreas Bummel ve 1999’dan 2019’a kadar Avrupa Parlamentosu Üyesi olarak görev yapan bir Alman siyasetçi Jo Leinen BİR DÜNYA PARLAMENTOSU 21. Yüzyılda Yönetişim ve Demokrasi

Kitabını neden yazdı ?

Komplo teorisyeni William Cooper 1991 yılında yayınlanan behold a pale horse kitabındaki şu kısım dikkat çekici .

Vatanseverler tehlike geçinceye kadar gece veya gündüz herhangi bir ulusal bayramda evde olmalıdırlar. Eğer bu uyarıyı dikkate almazsanız ve kendinizi bir toplama kampında bulacaksınız. kampta, vatanseverler için ortak olan, milliyetçilik denilen bir akıl hastalığı için tedavi edileceksiniz. Bu hastalık yeni dünya düzeninin çıkarına değil. Tedavi edilemeyenlerin yok edilmesi sağlanacaktır. Önümüzdeki on yıl içinde dünyayı neyin beklediği sorulduğunda, Henry Kissinger şunları söyledi: ” her şey farklı olacak. Birçoğu acı çekecek. Yeni bir dünya düzeni ortaya çıkacak. hayatta kalanlar için çok daha iyi bir dünya olacak. uzun vadede hayat daha iyi olacak. İstediğimiz yeni dünya gerçeklik olacak ”

 

 

 

 

 

Yine economistin bir başka haberiyle devam edelim .

Yeni bir araştırma, kriz zamanlarında medya tüketimini analiz etti . Haberi yer alıyor .  Amerika’da televizyon kullanımı, 22 Mart’ta sona eren haftada bir önceki haftaya göre% 18 arttı. Canlı televizyon izleyicileri% 14 artarken, video oyun konsollarının kullanımı% 35 arttı. Canlı TV izleme artışı özellikle gençler için belirgindi (% 31); birçoğu artık okula gidemiyor. Genel olarak internet kullanımı% 28 arttı, çünkü pek çok işçi meslektaşlarıyla yüz yüze değil, dijital olarak buluşmak zorunda. Haberiyle televizyon izlemeyi özellikle Disney+ ve Netflix izlemeye davet ediyor gibi . Disney yapımları yıllardır bilinçaltı mesajlarla beyin kontrolü sağlıyor . Sübliminal mesajlarla topluma istedikleri fikri düşünceyi yaşam amacını enjekte ediyotlar hiç fark etmeden . Netflix’in de ondan kalır yanı yok . Yapımları neye hizmet ediyor bir bakın . Lucifer dizisini 2016 yılında yayınlamaya başladılar . Cennet’ten kovulan meleğin ismi Latince olarak “Lucifer” diye geçiyor. Şeytan adı ise; İbranice’de muhalif ve bozguncu anlamlarına gelen “Satan” sözcüğünden türemiş, yani bildiğimiz şeytanı sevimli bir şey gibi göstermeyi başardılar . Bir diğer dizi (Messiah) fragmanın yayinlandigi gün twitter dünya gündeminde #dejjal tagi en üstte yer aldı. 3 ilahi dine göre anlatılan kıyametten önce çıkacak deccal özelliklerinin hepsi dizinin mesih’in de mevcut.
Mesihi canlandıran başrol oyuncusunun adının mehdi olması da tesadüf değil .

2020 için büyük bir hazırlık yapmışlar . Mesih-i Deccal için hazırlık yapıyorlar demiştim . Evet öyle . Corona virüs sonrası dünyada köklü değişiklikler planlıyorlar .

Bir diğer dizi yine 2020’de yayınlanmaya başlanan Freud dizisi . Sigmund Freud’un hayatını anlatan bu dizi çoğu insan insan için bir şey ifade etmez . Sigmund Freud Avusturyalı nörolog. Kişiliğin 5 farklı dönemden geçerek geliştiğini öne süren psikanalitik kuramın kurucusudur. Bir psikoterapi tekniği olarak psikanaliz, hastaların zihinsel süreçlerinin bilinç dışı unsurları arasındaki bağlantıları ortaya çıkarmaya çalışır. Londra’daki Tavistock Merkezinin bahçesini heykeli var . Tavistock kurulduğunda Freud’un yöntemlerinden yararlanmış . Kendisinden de faydalanmış olsa gerek ki heykelini yapmışlar . Psikanalizin babası kabul edilen Freud’a günümüzde çok değer veriliyor olsa da merhum Aytunç Altındal onun alkolik ve eroinman olduğunu söylüyordu .

Bir başka dizi Wormwood , bu dizide CİA’in MK-Ultra programından bahsedildiğini söyleyebilirim .Bilinç altını kullanma , zihin kontrolü , beyin yıkama teknikleri MK-Ultrada kullanılıyor . MK-Ultra Tavistock tarafından geliştirilmiş bir yöntemdi . Tavistock ise Freud’un tekniklerini kullanıyordu .

ALEX Jones,  Henry Makow, David İcke Eski Futbolcu Radyo Sunucusu Mesleklerini İcra Etmiş Bu Kişilerin Ortak Özellikleri Komplo Teorisyeni Olmaları İllüminati Zihin Kontrolü Gibi Başarılı Teori Kitapları Yazan Bu Komplo Teorisyenlerinin Hepsi Hayatta. Bu Kişilerin Hayatta Olduklarını Gördüğümde Merhum Araştırmacı Ve yazar Aytunç Altındal’ın Bizlere Anlattıklarının Tamamen Doğru Olduğuna Bir Kez Daha Emin Oldum. Altındal Tavistock Enstitüsü Hakkında Araştırmalar Yapıyordu Dünyanın En Gizli Ve En Etkili Örgütü Olduğunu Söylüyordu. Tavistock Hakkında 800 Belge Elde Ettiğini Ve Tavistock Hakkında Kitap Yazacağını Söylemişti Ama Vefat Etti.

Televizyonun ilk klinik çalışmalarında bile, izleyicilerin nispeten kısa bir süre boyunca, sabit bir bakışla karakterize edilen transa benzer bir yarı farkındalık durumuna girdikleri açıktı. Ne kadar uzun izlerse, dik dik o kadar belirgin olur. Alacakaranlık benzeri yarı farkındalık gibi bir durumda, hem programların kendisinde hem de reklamlarda aktarım yoluyla iletilen mesajlara karşı hassaslardı. Beyinleri yıkanıyorlardı.

Fred Emery’nin 1975’teki nörolojik çalışmalar hakkındaki raporu, tekrarlanan televizyon görüntülemesinin “insanın merkezi sinir sistemini kapattığını” gösterdi.

 

MTV için örnek, Nazi dönemi öncesi Richard Wagner tarzı tiyatro olmuştur. Burada izleyici bir tür kendinden geçme hâline getiriliyor ve coşturuluyordu. Naziler özellikle Nuremberg Mitinglerinde bunu yapıyorlardı. MTV’Y  KURAN BEYİN YIKAMA UZMANLARI bu etkinin farkındaydı. Televizyon kanalı ile ilgili yazılan ‘Rocking Around The Clock’ adlı eserde, MTV’nin diğer televizyon kanallarına göre daha bağımlılık yaparak etkilediği belirtilirken, buna sebep olarak,kısa ve öz metinlerin coşkuyu ve beklentiyi artırdığı anlatılı yor.Bir sonraki müzik-videonun artık beklentilerimizi karşılayacağını bekleyerek, çakılıp kalıyoruz ekranın karşısına. Hemen tatmin olma beklentisi ve umudu içinde, sonsuza kadar kısa metinleri yutmaya devam ediyoruz. (…)Bir müzik-videonun sürdüğü ortalama süre olan 4 dakika boyunca (Tavistock bilim adamları, kobayların bir mesajı alabilecekleri süre olarak 4 dakikayı bulmuşlar) insanın beynine gerçekliğe dışlayacak şekilde sanal gerçekler yüklenmekte. (…

 

 

Her türlü düşüncenizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basabilirsiniz.

Kanalıma destek olmak için aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz.
https://goo.gl/nphWXX

Web sitemden tüm videoları bulabilirsiniz
http://www.faruksenturk.org

En Çok İzlenen Videolarım

Hz. Süleyman’ın Kimsede Olmayan Zenginliği
https://www.youtube.com/watch?v=HTNV-YsrVEQ

VOLVO NEDEN DÜNYANIN EN SAĞLAM ARABASI (Normal Bir Otomobilden İsveç Tankına)
https://www.youtube.com/watch?v=pnIlBlzoas8

TÜRKİYE’DE KAMERALARA YANSIYAN ESRARENGİZ GÖRÜNTÜLER
https://www.youtube.com/watch?v=INwr-K9_xrg

Yeni Zelanda Arşivinden Tarihi Görüntü Ortaya Çıktı
https://www.youtube.com/watch?v=b3_9l5fiIlw

BİR KÖPEK ÇOPTE BULDUĞU BEBEĞİ NASIL KURTARDI (Kahraman Hayvanların Hikayeleri)
https://www.youtube.com/watch?v=IL_M2GS4Ld8

KIRMIZI CİVA NEDİR (Efsanevi Kırmızı Civa Hakkında Bilinmeyenler)
https://www.youtube.com/watch?v=JZV6EJ_3ej4

Oluşturmuş Olduğum Oynatma Listelerinden Diğer Videolara da Ulaşabilirsiniz

Türk Tarihi ▶ bit.ly/2QcpElV
Özel Videolar ▶ bit.ly/3cVEkQd
Nedir? Nasıl Yapılır? ▶ bit.ly/39LPrt7
Kimdir? ▶ bit.ly/33giJxw
Bilim Teknoloji ▶ bit.ly/2U1zybk
Hikayeler ▶ bit.ly/38UgfWF
Belgesel ▶ bit.ly/38SYOWy
Peygamberlerin hayatı ▶ bit.ly/2IOf8xc
Dini Bilgiler ▶ bit.ly/2INTYzu
Gizemli Konular ▶ bit.ly/2IINbHh
Tarih ▶ bit.ly/2xvRFhU
Uzay ▶ bit.ly/39TUNm0
Spor ▶ bit.ly/3aUHMsv
Hayvanlar ▶ bit.ly/3d00EZ6
Bitkiler ▶ bit.ly/2QhboZo
Herşey ▶ bit.ly/39U0xfQ

Kendi adımın yer aldığı ‘Faruk Şentürk’ kanalımda Youtube için içerik üretmeye 2015 yılında başladım. 2016 yılından bu güne kadar aktif tutmaya çalıştığım eğitim ve bilgi konseptli kanalımda din, tarih , gizemli ve ilginç bilgiler, bilim ve teknoloji içeren bazen güncel konular, bazen de oluşturduğum özel belgeseller ile keyifli vakit gecirmenizi sağlamak amacıyla içerikler üretmeye devam ediyorum .

Kanalın daha iyi bir yere gelmesi için sizlere ihtiyacım var gerçekten
Özel sorularınız, her türlü önerileriniz için mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. ▶ hatefaruk@gmail.com
Web sitemi ziyaret edebilirsiniz ▶ www.faruksenturk.org
Bu linkten abone olabilirsiniz. ▶ https://goo.gl/nphWXX

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir