Bir Asteroid Mi Çarpacak ? Böyle bir kehanet var | Nasa Dart görevi nedir

Bir Asteroid Mi Çarpacak ? Böyle bir kehanet var | Nasa Dart görevi nedir

Son yıllarda dünyaya asteroid çarpacağına dair birçok haber yapıldığını fark etmişsinizdir . Bu haberlerin aslında bir kaynağı var . Amerika’ya bir asteroid çarpacağına dair masonik bir kehanet var . Dünya medyasında kimileri bu kehaneti bilerek bu haberleri yapıyorken kimi medya kuruluşları da her zaman ki gibi kopyala yapıştır haberler yapıyorlar . Bu iddianın nereden geldiğini ve böyle bir olay olabilir mi sorularına cevap vermek amacıyla bu videoyu hazırladım . 

Hemen hemen herkes illuminati oyun kartlarından artık haberdar . Robert Shea ve Robert Anton Wilson’ın ilk kez 1975’te yayınlanan üç romanından oluşan İlluminatus serisinden esinlerek bu oyun kartları oluştu . Kartların isminin illuminati oyun kartları olmasından dolayı sadece illuminati topluluğunu düşünmeyin . İlluminati Aydınlanmışlar anlamına gelmekte .

Bu oyun kartlarındakilerin bir şekilde dünya üzerinde gerçekleştiğini görebiliyoruz . Meteor Strike adında bir kart mevcut , bu meteor olayı bu yıl gerçekleşecek nasıl olabileceğini videonun içerisinde anlatmaya çalışacağım . Kartta yazılan yazının türkçe anlamı şu şekilde :

”Felaket! Bu, herhangi bir Yeri Yok Etmek için bir Yığın Saldırısıdır. Bir işlem gerektirmez. Gücü 16’dır.
Saldırı başarılı olursa, hedef Yıkılır. Zar atma 4’ten fazla başarılı olursa, hedef tamamen yok edilir.”

 Çok yeni bir film olan Don’t look up , bir kuyruklu yıldızın dünyaya çarpacağını konu edinmişti . Bir profesör ve öğrencisi şans eseri bir kuyruklu yıldızın dünyaya çarpma ihtimalinin %99,78 olduğunu hesapladı . Filmde onlara inanmıyorlar ve alaycı tavırlarda bulunuyorlar . Felaket temalı sözde komedi olan bu film , masonik kehaneti izleyiciyle alay ederek paylaşıyor  . Filmin sonunda asteroid dünyaya çarpıyor , izleyici farketmese de masonik kehanet gerçekleşiyor . Kuyruklu yıldızın dünyaya çarpma ihtimalinin %99,78 olması da eminim ki % 100’den bu sayıyı çıkardığımızda 0.22 sayısını elde etmemiz olacak . Çünkü Sirius-B yıldızının yarıçapının Güneşimizinkine oranının 22/1000 olduğu , yani 0.022 . Ve 2022 yılındayız . 22 sayısının anlamlarını bir videomda anlatmıştım ama uzun bir video olduğu için bu önemli bilgi arada kaynadı diye düşünüyorum , bunun için ayrı bir video yapmalıyım . 

The Simpsons çizgi dizisinin EMP ile elektriklerin kesildiği bölümün son sahnesinde dünyaya gelmekte olan bir kuyruklu yıldız vardı .  

The Economist dünyaya çarpacak bir asteroidi kapağında göstermişti .

 Bu asteroid kehanetinin nasıl oluştuğunu anlamamız için meselenin özüne bakmamız gerekiyor .  Codes & Conspiracies belgeselinde bu kehanetin nereden çıktığını anlatılıyor . 

Belgeselde William Henry şu bilgiyi aktarıyor ” 1777’de George Washington Valley Forge’da bir melekle karşılaşır  . Melek ona Amerika’nın kaderini gösterir devrimden sonra nasıl ayakta kaldığını ve sonra bir iç savaş olacağını . Ama sonra Amerika en büyük savaşını yaşayacak belki iyi ile kötü arasındaki son savaş . 

Önceki videolarımdan bir tanesinde bu belgeselde anlatılan masonik zaman çizelgesinin 2022 yılının masonik kıyamet yılı olduğunu anlatmaya çalışmıştım . 

Belgeselde William Henry asteroidin dünyaya çarpabileceğini şu sözlerle anlatıyor . 

Masonların yakın zamanda olacak kıyametin zamanını bilmeleri avantajlarına , böylece hazırlanabilecekler . Eğer bir asteroid insan ırkının çoğunu yok edecekse onlar ve üyeleri insan uygarlığında ihtiyaçları olan unsurları koruyacaklar .

 Masonik kehanette dünyaya çarpacağı söylenen bir asteroid var , bu olay olur mu bilinmez ama onlar bu kehanetlerini gerçekleştirmek istiyorlar . 

 Armageddon ve Deep İmpact filmlerinde anlatılan bir konu var .  Dünya’nın sonunu getirecek büyüklükte bir göktaşının gezegene çarpmasını engellemek amacıyla bir grup sondajcı bir araya getirilir. Göktaşına gidecek olan bu grubun görevi, göktaşını delip içine nükleer bir bomba yerleştirmektir.  İki filmde 1998’de aynı yıl çıkmıştı ve konuları aynıydı . 

 Bu filmlerin konusu bu yıl gerçekleşecek . Masonik kehaneti  Nasa ‘Dart’ adı verilen görev sayesinde gerçekleştirecek . NASA Dart görevinde Dünya’ya çarpabilecek büyük gök taşlarının yörüngelerinden saptırılma işleminin ne denli zorlu olabileceğini öngörmeyi amaçlıyor. 100 yıl boyunca Dünya’ya çarpma ihtimali önemli olmasa da, Ekim 2021 itibariyle bu asteroitlerin sadece yüzde 40’ı bulunduğunu açıkladı DART uzay aracı fırlatıldı hatta aracın gönderdiği görüntüler paylaşıldı  . Didymos ve Dimorphos Nasa’nın bu görev için seçtiği iki asteroid . Filmlerde ve kehanetlerdeki gibi bir tehlike olmasa da Dart aracı Dimorphos ile çarpıştırılacak . Haberlerde gösterilen dünyaya asteroid çarpacak haberleri bugün için gerçeği yansıtmıyor . Yıllarca George Washington’ın hikayesi anlatılmış olmalı ki Masonik kehanetteki asteroid hikayesini gerçekleştirme konusunda bu kadar istekliler . Bir asteroid çarpacak olmasa bile onlar bir asteroide müdahale edecekler .

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir