Corona Virüs Labaratuvarda Mı Üretildi ? Nüfus Azaltma Planı - Bill Gates ve Rockefeller İlişkisi

Corona Virüs Labaratuvarda Mı Üretildi ? Nüfus Azaltma Planı – Bill Gates ve Rockefeller İlişkisi

Bu videoda Pentagon Biyo labaratuvarlarından ve yaptıkları virüs deneylerinden . İD2020 mikroçip programından . Nüfus azaltmak isteyen Elitlerden . Global devlet hedeflerinden yeni dünya düzeninden . Bill Gates ve Rockefeller ilişkisinden ve daha birçok konudan bilgiler paylaşıyorum .

ABD Ordusu yıllardır ölümcül virüsler, bakteriler ve toksinler üretiyor. Dünyanın 25 ülkesindeki Pentagon biyo laboratuvarlarında insan yapımı virüsleri test ediyor. Eski Gürcistan Devlet Bakanı Igor Giorgadze ABD’nin Gürcistan’da biyolojik silah deneyleri yaptığını gösteren belgeleri yayınladı belge sayısı 100 bini buluyor . Bu deneyler Kooperatif Biyolojik Katılım Programı (CBEP) kapsamında Savunma Tehditlerini Azaltma Ajansı (DTRA) tarafından finanse edilmektedir . En bilinen Labaratuvarlardan olan Lugar Merkezindeki Biyogüvenlik Seviye 3 Laboratuvarı sadece güvenlik izni olan ABD vatandaşları tarafından erişilebilir . Savunma işbirliği ile ilgili 2002 ABD-Gürcistan Anlaşması uyarınca diplomatik dokunulmazlık tanındı. Üç özel Amerikan şirketi Tiflis’teki ABD biyo-laboratuvarında çalışıyor ACH2M Hill, Battelle ve Metabiota. Southern Research Institute, 2008 yılından bu yana Ukrayna’daki DTRA programı kapsamında ana taşeron olarak çalışmaktadır .  biyo-ajanlar ve viral hastalıklar üzerinde çalışmalar sürdürmektedirler .

Bu labaratuvarlar , parazitler taşıyan sinekler . kum sinekleri ve sivrisineklerin, Rift Vadisi humması, Dang, Chikungunya ve Doğu At Ensefaliti , Katil Böcekler , Aegupti sivrisinekleri ve Tularemia aerosol , Sarı humma sivrisineği olarak da bilinen Aedes Aegypti’nin seri üretimi , Aedes Albopictus birçok viral patojenin, Sarı humma virüsünün, Dang, Chikungunya ve Zika’nın bir vektörüdür. Bu sivrisinek türleri 2014 yılında Türkiye’nin Kuzeyinde bile görülmüştür . Şarbon , Kırım Kongo kanamalı ateşi , domuz gribi, Ebola Virüsü , SARS  , MERS  , MERS-CoV , tularemi gibi birçok hastalığa neden olacak deneyler Pentagon biyo labaratuvarlarında üretilmiş test edilmiş ve bilinçli bir şekilde yayılmıştır .

Deneylerden bahsetmişken Resident Evil filmindeki şu sahneye bakalım .

Arkada Gül ve haç teşkilatının simgesinin olduğu bu sahne sizce ne anlatmak istiyor olabilir?

Komplolara göre covid-19 virüsü başka bir ülkede üretildi ve Çin’e getirildi. Önce Güney Kore’nin bir şehri olan Osan’daki Amerikan üssünden sızan MERS vakası Güney Kore basınında yer almış ama hükümetçe doğrulanmamıştı.

Güney Kore haber ajansı Yonhap, henüz virüsün başlangıcında 100 kadar Güney Koreli askerin, Osan’daki ABD üssünde karantina altına alındığı haberini vermişti.

Osan Hava üssü, aynı zamanda JUPITR ATD isimli askeri biyolojik harp projesine de ev sahipliği yapıyordu.

Bu program, ABD’deki Fort Detrick biyolojik savaş tesisi ile bağlantılı idi.

Bu

 

virüsün orijinali ABD Maryland’daki Fort Detrick askeri biyo-savaş laboratuvarındaydı .

ABD-Maryland’daki Fort Detrick biyo-silahlar laboratuvarı 1950 ve 60’lı yıllarda Tavistock’un eseri olan CIA’in deneylerini gerçekleştirdiği Mk-Ultra  zihin kontrol yöntemlerini de burada yaptılar. Korona virüs için 2015’te patent başvurusunda bulunmuş ve 2018’de almış. Ancak aniden Ağustos 2019’da güvenli olmadığı için kapatılmış çünkü pek çok patojenin kaybolduğu anlaşılmış. İkinci adres; Johns Hopkins Üniversitesi. 18 Ekim 2019’de yani Çin’in Wuhan şehrinde korona virüs çıkmadan iki ay önce, Johns Hopkins Üniversitesi’nde “Event 201” korona virüs bilgisayar simülasyonu oynandı.

Bu programın sponsoru Dünya Ekonomik Forumu ile “Bill ve Melinda Gates Vakfı” idi. Senaryo, alınacak tedbirler üzerine ama virüsün adı; CAPS yani Corona virus Akciğer Sendromu. Senaryoya göre, Brezilya’da bir domuz çiftliğinden yola çıkan koronavirüs önce havayolu ile Portekiz’e, sonra ABD ve Çin’e ulaşıyor. Yine senaryoya göre 18 hafta içinde 65 milyon insan ölecek ama belli bir hızda devam edecek, küresel nüfusun yüzde 80-90’ı öldüğünde etkili bir ilaç bulunacak. Bu tatbikata katılan isimler ise şunlar:

  • – 2017’den beri Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’nin başkanı olan Prof. George Fu Gao da var. Kendisi yarasadan geçen virüs ekolojisi ve moleküler biyoloji konusunda uzman.
  • CIA Direktör Yardımcısı Avril Haines ve ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) başkanı emekli amiral Stephen C. Redd.
  • Adı skandallara karışan Johnson&Johnson’ın (J&J) Başkan Yardımcısı Adrian Thomas. J&J; Ebola, HIV gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı geliştiriyor.
  • Başka bir isim Lufthansa’dan Martin Knuchel. Lutfhansa, COVID-19 ortaya çıkar çıkmaz bütün uçuşları durdurdu.
  • Bill Gates ve Dünya Ekonomik Forumu’na katılan ekibi.
  • Baltimore’daki Johns Hopkins Medikal Merkezi’nde yapılan bilgisayar simülasyonundan iki hafta sonra Wuhan’da ilk COVID-19 görüldü.

2019’un Ekim ayında Bill & Melinda Gates Vakfı, Dünya Ekonomik Forumu ve John Hopkins Sağlık Güvenliği Merkezi ile iş birliği yaparak bir salgınla nasıl mücadele edilebileceğine dair çalışmalar yürüttü.

Ancak söz konusu çalışmadan yalnızca 2 ay sonra koronavirüs salgınının ortaya çıkması, komplo teorisyenlerinin Bill Gates’i hedef göstermesine neden oldu. Bazı insanlar, yukarıda bahsettiğimiz 3 farklı kuruluşun da koronavirüsü başından beri planladığını söylüyor. Tepkilerin büyümesinden sonra bir açıklama yapmak zorunda kalan John Hopkins Sağlık Güvenliği Merkezi, koronavirüsle bir bağlantılarının olmadığını açıkladı. Komplo teorisyenleri, ayrıca Bill & Melinda Gates Vakfı’nın daha önce bir koronavirüs aşısı patenti alan İngiltere merkezli Pirbright Institute şirketine de fon sağladığını söylüyor. Teorisyenlere göre Gates vakfı, geliştirdikleri aşıyı satabilmek için virüsü bilerek yaymıştı.

Konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kalan Pirbright Institute, yalnızca kuşları etkileyen koronavirüsler hakkında aşı geliştirdiklerini ve Çin’de ortaya çıkan koronavirüsle ilgili daha önce bir çalışmalarının olmadığını belirtti. Moderna ve Cure Vac gibi şirketlerin COVID-19 gibi salgın hastalıklara karşı ilaç ve aşı geliştirmek için yıllardır Gates Vakfı’ndan fon aldıkları biliniyor. Buna göre Gates ve Vakfı, uzun zamandır salgın hastalıklara karşı hazırlık yapıyor. 2017’de yapılan Davos Dünya Ekonomik Forumu esnasında Gates, epidemic hastalıklara karşı hazırlık amacı ile bir inisiyatif (CEPI) başlattı. 2019 yılında ise Bill Gates’in salgın hastalık senaryolarına odaklandığı dönem oldu.

Bir komploya göre Dünya Sağlık Örgütü’nün de (WHO) içinde bulunduğu küresel karar vericiler Bill Gates, Aşı Geliştiren Eczacılar Birliği (GAVI), Rockefellers, Rothschilds ve diğerleri, yıllardır on yılda on milyon insanı öldürecek bir virüsün duyurusunu sözde insanlığı uyarmak adına yıllardır yapıyordu. Tüm amaç insan nüfusunu azaltmak. WHO’nun kararından sonra diğer adıma geçilecek, polis ve/veya asker gözetiminde aşı üretimi için baskı yapacak.

Bunu reddedenler cezalandırılacak. Bu zorlama aşı, büyük ilaç, oyunun aracı olacak. Bu aşı belki gelecek nesilleri de vuracak, beyinlere zarar verecek, kadınların doğurganlığını önleyecek ama amaç nüfusu azaltmak. Komploculara göre belki birkaç yılda daha bu virüsün nerden geldiğini bilemeyeceğiz ama bu virüsü üretebilecek seviyede teknolojiye sahip biyo-savaş laboratuvarları sadece ABD, İngiltere, İsrail, Kanada ve Avustralya’da var.

BİYOLOJİK İSTİHBARAT SAVAŞLARI MI?

Bu komploda karşımızda farklı ülkelerdeki laboratuvarlar var. Kanada-Winnipeg’deki Mikrobiyoloji Laboratuvarı. Bu laboratuvarda çalışan Çinli ajanların geçen yıl koronavirüs örneğini gizli bir şekilde kaçırdığı basına yansıdı. Virüsün adresi yaygın hastalığın faili Wuhan’daki BSL-4 laboratuvarıydı. Virüs önce 4 Mayıs 2013’te ve hayvan türleri üzerinde çalışmak için Hollanda’daki laboratuvardan Kanada’ya getirilmiş. Winnipeg’deki laboratuvar, koronavirüsün çeşitli tiplerini tanımlamış. İddiaya göre Mart 2019’da Kanada’dan Çin’e biyo-terör vasıtası olabilecek virüsün gittiğinin anlaşılması bir skandal doğurdu. Bunun üzerine başlarında bayan Xiangguo Qiu’nun olduğu Çin ekibi laboratuvardan uzaklaştırılmış.

Başka bir laboratuvar da Wuhan Enstitüsü. Daha önce de koronavirüs, SARS, H5N1 grip virüsü, Rusların geliştirdiği antharax gibi biyolojik taşıyıcılar üzerinde çalışmış. Çin’in böyle bir biyolojik saldırı geçmişi yok. Genetik çalışmalar Çin’de çıkan COVID-19’un korona virüsün C Grubu’na ait olduğunu gösterdi. C Grubu ise aile olarak sadece ABD’de bulunuyor.

Çin’de yaklaşık 40 kadar merkez biyolojik savaş üzerine çalışıyor ve Ebola ilacını (JK-05) üretmişler. Biyolojik ve kimyasal silahlar sadece savunma amaçlı değil, bir savaşta saldırı amaçlı olarak roketler, hava bombadırmanları, spreyler ve kısa menzilli füzeler ile de yayılabilir.

Çinli ajanların korona virüsü Kanada’dan kaçırıp Wuhan’a getirdikleri ve buradan sızıntı olduğu ile ilgili haberlerin uydurma olduğu konusunda iddialar da var. Bu iddialar ise şu gerekçelere dayanıyor; COVID-19’un herkesin kabul ettiği gibi önceden tanımlanmamış yeni bir virüs olması ve 2019 modelin CoV ile aynı olmadığı. Kanada Kamu Sağlığı Teşkilatı da olayı yalanladı.

Ancak ABD’de meydana gelen son casusluk olayları Çin’in uzun süredir bu işlerle alakalı olduğunu ortaya koyuyor. Nitekim Ocak ayında Harvard Üniversitesi Kimya ve Kimyasal Biyoloji Başkanı Charles Lieber, Savunma Bakanlığı’na Çin hükümeti ile bağları ve yabancı bilim insanı ve araştırmacılar ile ilgili yalan söylemekten tutuklandı. Lieber’in Wuhan’daki araştırma laboratuvarı ile bol paralı bir sözleşme yaptığı ortaya çıktı. Lieber, 2012-2017 yılları arasında Çinlilerden ayda 50 bin dolar ayrıca yaşam ve şahsi giderleri için de yıllık 150 bin dolar almış. Belgelere göre Wuhan’daki laboratuvarın kurulmasına katkılarından dolayı 1,5 milyon dolar ödül verilmiş. İşin ilginç yanı Lieber, ABD Savunma Bakanlığı’nın altı araştırma hibe yardımını teftiş eden kişi. Yaklaşık 10 milyon dolarlık bir hibeden sorumluydu. Yani diğer bir deyişle devam eden pek çok ABD projesinde sızıntı olduğu ortaya çıktı.

Lieber olayı yakın zamanda Çin’in ABD içindeki üç casusluk olayından sadece biri.

Wuhan’daki Çin’de biyo-güvenlik laboratuvarını (BSL-4) ABD’den Pitbright Enstitüsü destekliyor. Bu enstitüye yardım yapan adresler ise Gates Vakfı, WHO ve Avrupa Komisyonu. BSL-4 en yüksek biyo-tehlike seviyesinde yani en tehlikeli patojenler ile çalışma standardına sahip. Ve koronavirüsün çıktığı yere uzaklığı yaklaşık sadece 32 km.

Tarih 18 Ekim 2019…John Hopkins Sağlık Güvenliği Merkezi (The John Hopkins Health Security Center) ev sahipliğinde “EVENT 201” adıyla bir simülasyon düzenleniyor.Başta Bill Gates & Melinda Gates Vakfı, Big Pharma ve CIA olmak üzere, katılımcıları arasında çeşitli finans kuruluşları ve kamu sektörü temsilcilerinin bulunduğu bu simülasyon, tüm dünyaya tehdit oluşturacağı söylenen koronavirüsü hakkında kısa bir açıklamayla başlarken, virüsün aşama aşama dünyaya yayılışı ve pandemi haline gelişiyle alakalı gösterimle devam ediyor.Yukarıda saydığımız katılımcılar, simülasyon kapsamında koronavirüsünün küresel bir krize dönüşerek uluslararası ticaret, finans piyasaları ve medya üzerindeki muhtemel etkilerini değerlendiriyorlar…

Fakat belki de ilginç olan, Wuhan’da ilk vakanın görüldüğü Aralık 2019’dan sadece iki ay önce büyük bir ön görüyle böyle bir simülasyonun düzenlenmesi.Daha da ilginci, böylesi bir etkinliğe ülkelerin ulusal sağlık temsilcileri yerine, Bill & Melinda Gates, Big Pharma ve benzeri kuruluşlarının davet edilmesi…Bunu da bir kenara not ederek devam edelim.Tarih Kasım 2008…İçerisinde CIA dâhil olmak üzere bünyesinde 16 farklı kuruluştan üyenin bulunduğu ABD İstihbarat Topluluğu, “Küresel Eğilimler 2025: Dönüşen Dünya” (Global Trends 2025: A Transformed World) başlıklı bir rapor yayınlıyor.Söz konusun raporun 75.sayfasında “Küresel Pandeminin Ortaya Çıkışı” başlığını taşıyan bölümden şu satırları aynen aktarmakta fayda var:“…If a pandemic disease breaks out, it will be in a densely populated area, with close proximity between humans and animals, such as exists in some markets in China or Southeast Asia, where people live close to livestock”Yani bir başka deyişle, küresel pandeminin hayvanlar ve insanlar arasındaki yakın temas ve yanı sıra sıradışı hayvancılık uygulamaları nedeniyle Çin ya da Güneydoğu Asya’da başlayacağını net bir şekilde belirtiyor.

Rapor, günümüze dair pek çok jeopolitik gelişmeyi önceden ön görüyor…Bu rapordan tam 7 sene sonra…Takvimler Nisan 2015’i gösterirken…Bill Gates “Bir Sonraki Salgın Mı? Hazır Değiliz…

“Fakat bunun yanında, çok iyi bir şekilde cevap verecek bir sistem inşa edebiliriz. Burada konuşulan bütün bilim ve teknolojinin faydalarına sahibiz. Toplumdan bilgi alabilecek ve onları bilgilendirebilecek cep telefonlarımız var. İnsanların nerede olduğu ve nereye hareket ettiğini gördüğümüz uydu haritalarımız var. Biyolojide, hastalık mikrobunun işlev zamanına bakmayı çok etkili bir şekilde değiştirmiş ve bu mikropların üstesinden gelmek için ilaçlar ve aşılar üretmeye uygun gelişmelere sahibiz. Yani bazı araçlara sahip olabiliriz, fakat bunların küresel bir sağlık sistemi içinde etraflıca toparlanması gerekiyor. Ve hazırlıklı olmamız gerek. “

Rockefeller Vakfı Mayıs 2010’da yayınladığı ‘Teknoloji ve Uluslararası Kalkınmanın Geleceği için Senaryolar’ olarak adlandırılan raporda . “Küresel salgın sırasında tüm dünyada liderler yetkilerini genişletti. Yüz maskelerinin kullanımının zorunlu hale gelmesinden, tren istasyonları ve süpermarketler gibi toplumsal alanlara girişlerde vücut ısısı kontrollerine kadar çok sıkı kural ve kısıtlamalar uygulandı…

“Salgın tüm dünyayı sardı. Tedbirlerin uygulanması gelişmiş ülkeler için bile büyük sorun oldu. Fakat birkaç ülke üstesinden daha iyi geldi; özellikle Çin. Çin hükümetinin tüm vatandaşlar için zorunlu karantinayı hızlı bir şekilde koyup uygulaması ve tüm sınırları anında kapatması milyonlarca can kurtardı. Ve virüsün yayılmasını diğer ülkelerden çok daha erken durdurmaları salgın sonrası hızlıca toparlanmalarına imkân verdi.”

Deniliyor . Aynı dediği gibi oldu herşey .

Bill Gates 5 yıl önce ted konferansında 10 yıl içinde 10 milyondan fazla insanın ölümüne sebep olabilecek bir şeyin nükleer silahlar değil bir virüs olabileceğini söylemişti . 2000 yılında Bill & Melinda Gates Vakfını kurdu . Bu vakıf sözde sıtma, açlık , aids, hiv, çocuk felci ve fakirlikle mücadele eden bir kuruluş . 2014 yılına ait bir çalışma olan kadınların doğurganlıklarını düzenlemelerini sağlayan kişisel bir sistem geliştirmek amacıyla yapılmış bir mikroçip .  Bill Gates koronavirüsle savaşmak için mikroçip implantları kullanmayı planlıyor . Gates’in “koronavirüs için kimin test edildiğini ve ona kimin aşılandığını gösterebilen ‘dijital sertifikalara sahip insan vücudu implante edilebilir kapsüller başlatacağını” söylüyor geliştirilen mikroçipler  dijital sertifikalarımız olacak .

2017’de Birleşmiş Milletler tarafından yürütülen ID2020 organizasyonunda blockchain tabanlı ilk dijital kimlik tanıtıldı .  İD2020’nin arkasında aşı şirketleri ve Rockefeller vakfı var .

 

Mit tarafından geliştirilen Tıbbi bilgilerin cildin yüzeyinin altında saklanması ve Vücuda yerleştirilebilir ilaç verme cihazları Koch Enstitüsü Profesörü Robert Langer tarafından icat edilen mikroçipler . Yine ilginçtir ki Robert Koch Enstitüsü tarafından 8 yıl önce hazırlanmış bir korona virüs raporu var .

Johns Hopkins Üniversinde çalışan “tıbbi güvenlik” bölümü araştırmacılarından Dr. Eric Toner ‘Event 201’ isimli bir tatbikat-simülasyon hazırlıyorlar. Bu çalışmaya koca koca siyo, işadamları ve doktorlar da katılıyor.

2018 yılında İtalya’da yapılan Bilderberg toplantısında virüs konuşulmuş. Toplantıda Henry Kissinger, David Petraeus, CIA başkanları, FED eski başkanı Stanley Fischer’in de olduğu söyleniyor. Fischer’e; Sağlık alanında bir virüs çıkarsa dünya ekonomisini çok etkiler mi? diye soruyorlar. O da diyor ki; Algı önemli, eğer algı önemliyse etkiler diyor!

2019 yılı Haziran ayında Montrö’de yapılan Bilderberg toplantısında Çin, Rusya, Suudi Arabistan ve İran bu dört ülkenin geleceği konuşulmuş. Virüs o toplantıda da konuşulmuş. Virüs işi Henry Kissinger’e de soruluyor; Dünyada bir virüs olursa ülkeler etkilenir mi? O da etkilenir diyor!

5G baz istasyonlarının bu virüse neden olduğu iddiaları da konuşulmakta virüslerin, cansız bir organizma halinde zaten çevremizde bulunduğunu ve çocukluğumuzda bize yapılan aşılar içerisinde bazılarının zayıflatılmış formlarda bedenlerimize yerleştirildiğini , bizzat o aşıları geliştiren kişinin itirafları eşliğinde bize izlettikten sonra
aktif (sars-cov-2) yani covid-19 ‘un vücuttaki diğer aktif olmayan tüm virüsleri aktive ettiğini ve sonrasında,
5g teknolojisi ile 60 mhz de bu virüslerin canlı hale geçerek aktive olması, ayrıca bu 5g nin oksijen molekülü üzerinde diğer frekansların yapmadığı bir şeyi yaparak oksijen molekülünü osilasyona girerek döndürmesi ve bu nedenle akciğerlerdeki alveollerin normal işlevini göremeyerek o2’nin hemoglobine bağlanamaması ve bunun sonucu hemoglobinin oksijeni gereken yerlere (beyin, kalp, vb) taşıyamaması sonucu insanlarda bayılmalara neden olduğunu, doktorların bu frekans bağlantısını akıllarına getirmediği için tedavilerin yetersiz kaldığını söylüyor.

yani teknoloji adı altında 5g bulunan ortamlarda aktive olan covid-19 ise daha sonra kişiden kişiye geçiyor.
“şu an dünya da 5g nin kullanılmaya başlandığı yerlerde hızlı bir şekil de yayılmasının büyük nedeni de budur.” diyor.

Virüsün nereden çıktığı aslında bu saatten sonra çok önemli değil , önemli olan şey bundan sonra neler olacak . Planlanan şey ne ?

Planlanan şey çip yerleştirilmiş insanlar . Yapay zekanın hakim olduğu bir dünya . Nüfusu azalatarak yıllardır televizyon , internet , ve akıllı telefona bağımlı nesille devam etmek .

Milat gibi Coronadan önce ve Coronadan sonra olacak diyor fütüristler ve stratejistler .

Bir teori kısmen doğru gibi görünse de biraz ilginç.

Aralık 2015 de Paris de imzalanan Birleşmiş Milletler iklim Değişikliği çerçeve Sözleşmesi gereğince 2020 yılından başlamak üzere 2030 yılına kadar DÜNYANIN SOĞUTULMASI kararlaştırılmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü tüm dünyaya bir salgına hazırlanılması talimatı vermiştir. Türkiye de 13 Nisan 2019 da yayınlanan pandemi genelgesi ile hazırlıklar başlamış ve Ağustos Eylül 2019 aylarında illerin tamamı hazır hale getirilmiş ve Ulusal Pandemi Planı yayınlanmıştır.

Ulusal düzeyde yani Türkiye için ise salgının süresinin 6 hafta olduğu Ulusal Plan da açıkça belirtilmiştir. Türkiye de ilk vaka 19 Şubat 2020 de Rize de tespit edilmiştir. Buna göre 12 hafta 13 mayıs 2020 de dolmaktadır.

Salgınların başından ve sonundan 3-4 haftasının KULUÇKA ve SÖNME olarak kabul edebiliriz. Buna göre Türkiye de 20 Nisan civarında ölümler bitecektir. Dünya da ise 30 nisan son diyebiliriz.

Teori bu şekilde . Dünyanın soğutulması ve hava kirliliğinin önüne geçme birincil hedefleri  olmasa da bu durumda gerçekleşecek bir oluşumdur . Birçok film , dizi , kitap bir virüsün geleceğini haber vermişti aslında . Plan yeni dünya düzeni ‘Tek ihtiyacımız olan doğru kriz ve ardından herkes yeni dünya düzenini kabul edecek .’ demişti David Rockefeller . Bahsettiği doğru kriz bu . Necmettin Erbakan yıllar önce duyurmuştu tek bir devlet kurmak istediklerini . Bu kriz sonrasında global bir tek devlet tek din tek dil planlanıyor . Papa bir iki sene önce şeytan dünyada var ve yaşıyor açıklamasını yapmıştı . İsrail sağlık bakanıda geçtiğimiz haftalarda mesih’in yakında geleceğini beklediğini söylemişti . Plan demekki Mesihleri olan Deccali bu devletin lideri yapmak . Netflix Lucifer dizisini 2016 yılında yayınlamaya başladı . Cennet’ten kovulan meleğin ismi Latince olarak “Lucifer” diye geçiyor. şeytanı sevimli bir şey gibi göstermeyi başardılar . Bir diğer dizi Messiah. 3 ilahi dine göre anlatılan kıyametten önce çıkacak deccal özelliklerinin hepsi dizinin mesih’in de mevcut.
Mesihi canlandıran başrol oyuncusunun adının mehdi olması da tesadüf değil . My Secret Terrius dizisinin 2 yıl önceki bir bölümünde korona virüsten bahsediliyor . Korona virüs yıllardır bilinen bir virüs ama netflix’te olunca düşündürüyor . Tavistock’un düşüncelerinden yararlandığı hatta Londra merkezinde heykeli olan Sigmund Freud’un dizisini de yaptılar .

The Economist yıllardır kapaklarına gizli mesajlar yerleştiriyor . 2019 kapağında pangoline yer verdiler . Birde çipli insan modeline atıfta bulundular . 2020 kapaklarına ise bir salgın olacağı gizli mesajını verdiler . Zaman ve zekanıza saygı duyan haber analizi için bizi seçin

 Simpsons dizisi de gizli mesajlara yer verdi . Aslında gizlenen bir şey yok . Açık bir şekilde belirtiliyor neyin ne olduğunu sadece çözmeniz isteniyor .

Hayatlarımızı filmlerdeki gibi yapmak istiyorlar  . Gattaca filminde , bilimsel olarak kusursuz insanlar yaratılmaya çalışılmaktadır. Özel görevler için yetiştirilen yeni süper insan ırkı yüzünden, normal yollardan dünyaya gelmiş insanlar işsiz kalmakta ve ikinci plana itilmektedir. , Ready player one filminde gelişmiş vr sistem ile acı dahi hissettiğin simülasyonda yaşıyorsun . Bir soygun sırasında felç kalan ve vücudunu bir çip sayesinde kontrol edebilen bir adamı konu alan Upgrade filmindeki gibi gelişmiş insan türü yapılmak isteniyor . Ayrıca bu filmdeki konunun gerçekleşmiş olduğunu bir haberde görmüştüm .

100 yıl önceki salgın İspanyol gribinde 3 dalga olmuştu . İlki günümüzde yaşananlar gibiydi . Ama 2. Ve 3. Dalga çok ölümcüldü . Bu salgında Brezilya Cumhurbaşkanı da ölmüştü . Bu salgında da bir devlet başkanı ölecek mi . Virüs mutasyona uğrarsa uygulanan senaryo İspanyol gribi gibi olabilir . İspanyol gribini de Korona virüsüde salgına dönüştüren aynı zihin değil mi ?

 

 

 

#newworldorder

#yenidünyadüzeni
#komploteorisi
#billgatesverockefellerilişkisi
#mikroçipinsan
#nüfusazaltmaplanı
#rockefeller
#id2020
#globaldevlet
#dünyayıkimyönetiyor
Kanalıma destek olmak için aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz.
https://goo.gl/nphWXX

Web sitemden tüm videoları bulabilirsiniz
http://www.faruksenturk.org

En Çok İzlenen Videolarım

Hz. Süleyman’ın Kimsede Olmayan Zenginliği
https://www.youtube.com/watch?v=HTNV-YsrVEQ

VOLVO NEDEN DÜNYANIN EN SAĞLAM ARABASI (Normal Bir Otomobilden İsveç Tankına)
https://www.youtube.com/watch?v=pnIlBlzoas8

TÜRKİYE’DE KAMERALARA YANSIYAN ESRARENGİZ GÖRÜNTÜLER
https://www.youtube.com/watch?v=INwr-K9_xrg

Yeni Zelanda Arşivinden Tarihi Görüntü Ortaya Çıktı
https://www.youtube.com/watch?v=b3_9l5fiIlw

BİR KÖPEK ÇOPTE BULDUĞU BEBEĞİ NASIL KURTARDI (Kahraman Hayvanların Hikayeleri)
https://www.youtube.com/watch?v=IL_M2GS4Ld8

KIRMIZI CİVA NEDİR (Efsanevi Kırmızı Civa Hakkında Bilinmeyenler)
https://www.youtube.com/watch?v=JZV6EJ_3ej4

Oluşturmuş Olduğum Oynatma Listelerinden Diğer Videolara da Ulaşabilirsiniz

Türk Tarihi ▶ bit.ly/2QcpElV
Özel Videolar ▶ bit.ly/3cVEkQd
Nedir? Nasıl Yapılır? ▶ bit.ly/39LPrt7
Kimdir? ▶ bit.ly/33giJxw
Bilim Teknoloji ▶ bit.ly/2U1zybk
Hikayeler ▶ bit.ly/38UgfWF
Belgesel ▶ bit.ly/38SYOWy
Peygamberlerin hayatı ▶ bit.ly/2IOf8xc
Dini Bilgiler ▶ bit.ly/2INTYzu
Gizemli Konular ▶ bit.ly/2IINbHh
Tarih ▶ bit.ly/2xvRFhU
Uzay ▶ bit.ly/39TUNm0
Spor ▶ bit.ly/3aUHMsv
Hayvanlar ▶ bit.ly/3d00EZ6
Bitkiler ▶ bit.ly/2QhboZo
Herşey ▶ bit.ly/39U0xfQ

Kendi adımın yer aldığı ‘Faruk Şentürk’ kanalımda Youtube için içerik üretmeye 2015 yılında başladım. 2016 yılından bu güne kadar aktif tutmaya çalıştığım eğitim ve bilgi konseptli kanalımda din, tarih , gizemli ve ilginç bilgiler, bilim ve teknoloji içeren bazen güncel konular, bazen de oluşturduğum özel belgeseller ile keyifli vakit gecirmenizi sağlamak amacıyla içerikler üretmeye devam ediyorum .

Kanalın daha iyi bir yere gelmesi için sizlere ihtiyacım var gerçekten
Özel sorularınız, her türlü önerileriniz için mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. ▶ hatefaruk@gmail.com
Web sitemi ziyaret edebilirsiniz ▶ www.faruksenturk.org
Bu linkten abone olabilirsiniz. ▶ https://goo.gl/nphWXX

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir