DECCAL GELİYOR! (Tavistock,Albert Pike, Guidestones,Economist,Yapay Virüs,Nüfus ,Denver Havalimanı)

DECCAL GELİYOR! (Tavistock,Albert Pike, Guidestones,Economist,Yapay Virüs,Nüfus ,Denver Havalimanı)

DECCAL GELİYOR! Tavistock nedir ? Faaliyetleri nelerdir ?Albert Pike kimdir ve 1. – 2. – ve 3.Dünya savaşlarını anlattığı mektubu . Guidestones 1979 yılında inşa edilmiş türkçesi Georgia rehber taşları olan bu yapıda yazılmış deccalin 10 emri . The Economistin 2020 kapağında gizlenmiş mesajlar , Virüsler yapay olarak bilinçli mi üretiliyor ? Nüfus azaltmayı kim istiyor? Denver Havalimanı Deccalin üssü mü olacak ? Hepsi ve daha fazlası sizler için hazırlamış olduğum bu videoda .
2020 yılı Girdiği Günden Beri Felaketlerin Ardı Arkası Kesilmedi. Depremler, Çığ, Şehitler, Ve Coronavirüs, Daha Yılın İlk Çeyreğini Bitirdik. Suriye’de Yaşadığımız Gerginlik Sonrası Üçüncü Dünya Savaşının Buradan Çıkacağını Düşündük. Fakat Asıl Savaş Biyolojik ya da Nükleer Mi Olacak ?
Filipinler’de Taal Yanardağı faaliyete geçti. Çekirge İstilası, dünyanın heryerinde olan depremler . Üst akıl planını devreye soktu onlar deccale hazırlık yapıyor . Bunun için her türlü şeyi yapıyorlar.

2020 Sonraki 10 Yılı Yada Çok Daha Uzun Bir Zamanı Etkileyecek Bir Yıl Olacak. Gerek Ekonomi Gerekse iklim şartlarıyla . Bu videoda birçok şeye değineceğim .
Her türlü düşüncenizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basabilirsiniz.

Dünyayı yöneten en etkili gizli örgüt olan Tavistock . Gizlilikleri esastır Tavistock aldığı kararları diğer organlarca yapılmasını sağlar . Dünyada 3000 den fazla kurum ve kuruluşu doğrudan yönetir . İki , üç yıl öncesinde Abd’de yönettiği vakıflar 6 milyar $ ın üzerinde bütçeye sahip olan Tavistock’un dünyada vakıflara sağladığı bütçe ise 11 milyar $ ı bulmaktaydı . Tavistock zihin kontolü , uyuşturucu , ülkelerin alacakları kararlar ve dünya düzeni konularında çalışmalar yapmaktadır . Tavistock masonların ve illüminati örgütünün üstünde yer aldığı düşünülüyor . Birçok kuruma yön veren Tavistock cia’in mk ultra projesini tasarlayan beyin takımıdır .

 

Albert Pike 1871 yılında kendisi gibi Mason üstadı olan Giuseppe Mazzini’ye bir mektup yazdı. Bu mektubu 1950’li yıllarda William Guy Car adlı eski bir İngiliz istihbarat subayı tarafından British Museum’da bulundu. Mektupta       Albert Pike Mazzini’ye şunları söylüyor ;

 

‘’ İlluminati’nin amacına ulaşması için öncelikle bir dünya savaşı çıkarmalıyız. Bu sebeple Rusya’da Çar’ı (Çarlığı) zayıflatıp, ateizmi ve Komünizmi hakim kılmalıyız. -Ajanlarımız vasıtasıyla Britanya İmparatorluğu ve Alman İmparatorluğu arasında gerginliği körükleyerek savaşa zemin hazırlamalıyız. Ve I. Dünya Savaşı sonrası, Komünist düzeni iyice inşa etmeliyiz ki, tüm hükûmetleri yıkabilelim ve tüm dini düzenleri zayıflatabilelim. Ardından II. Dünya Savaşı’nı çıkarmalıyız ve bunu gerçekleştirmemiz için; Faşistler ve Siyonistler arasında savaşla sonuçlanacak bir gerginlik oluşturmalıyız. İsimleri Nazi olacak olan Faşistleri, savaş sonunda yok etmeli ve savaş sonrası Filistin’de İsrail devletini kurmalıyız. İkinci Dünya Savaşı sürecinde Uluslararası Komünizm mutlaka Hristiyanlığı dengeleyecek bir güce ulaştırılmalı. Toplumlara ölçülü bir şekilde Son Çöküşü yaşatacağımız zamana kadar bu denge bizim için gereklidir. Üçüncü Dünya Savaşı’nı çıkarmamız için ; İslam Aleminin liderleri ve Siyonistler arasındaki ajanlarımız vasıtasıyla, ayrı düştükleri konular üzerinden gerginlik çıkarmalıyız. Ve bu savaş, Müslüman Arap Dünyası ve İsrail Devleti’nin birbirlerini yok edecekleri şekilde dizayn edilmeli. Ve bu hengame içinde diğer milletleri bu konuda, fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ekonomik olarak çökmeleri için mücadeleye zorlamalıyız. Nihilistlerin ve Ateistlerin önlerini açmalıyız ve müthiş bir sosyal çöküş provoke etmeliyiz ki böylece bu kanlı kargaşa ve vahşetin doğurduğu korku içinde mutlak ateizm etkisi ortaya çıksın. Sözlerine yer veriyor .

 

Dünya Hep Böyleydi Aslında Haçlılar Seferler Düzenleyerek Güçlerini Gösteriyorlardı Daha Sonra Osmanlı Tek Bir Güç Oldu Halifelik İle Tıpkı Haçlı Seferleri Gibi Dünyanın En İyisi Olduğunu Kanıtladı. İstanbul’un fethiyle , Onu Fetheden komutan Ve Askerlerin Ne Güzel Askerler Olduğunu Peygamber Efendimiz Belirtmişti onlarca millet ve komutan bu övgü için istanbula seferler düzenledi , o övgüyü alan millet bizdik . İslamın sancağı ve önderliği bizdeydi . Allah’ın adıyla cihanı yönetiyorduk . Osmanlının Gücünün Yittiği Zamanlar Bu İstihbarat Örgütleri Dünyayı Gizliden Gizliye Yönetmeye Başladılar İlk Önce Dünyayı Değil Kendi Ülkelerini Bölgelerini Yönetiyorlardı. Daha Sonra Global Bir Güç Haline Geldiler Ve Küresel Etkiye Sahiplerdi. Şimdi Tekrar Tavistock Konusuna Geri Dönelim Tavistock Enstitüsü Birinci Dünya Savaşında İngiliz Askerleri Üzerinde Deney Yaparak Başlamıştı İlk Faaliyetlerine.  Daha Sonraları Cia Ve Fbi A Akıl Hocalığı Yapacaktı. tavistock Enstitüsünün Deney Yaptığı Askerlerden Birinin Adolf Hitler Olduğu İddia Edilmekte. Çok Uçuk Bir İddia Gibi Gelebilir Kanıt Sunamayabilirim Fakat. Albert Pike’ın Belirttiği Gibi Gerçekleşen İkinci Dünya Savaşının Kilit İsmi Adolf Hitlerdi. Daha Sonra Yahudi Devleti Kuruldu.

1979 yılında inşa edilen Guidestones anıtında yer alan Deccal’in 10 emrini hiç duydunuz mu ?

 

GUİDESTONES NEDİR?

Georgia Guidestones Türkçe Georgia Rehber Taşları , ABD’nin Georgia eyaletinin Elbert County şehrinde bulunan bir anıttır. 1979 yılında inşasına başlandı 1980 yılında bitirildi . Robert Christian tarafından yapıldığı söylense de kimin tarafından yaptırıldığı bilinmemektedir şeklinde tanımlanmakta ama videomu dikkatli izliyorsanız kimin yaptırdığını tahmin edebiliyorsunuz .  ‘Dünya nüfusunun 500 milyona indirilmesi’ ifade ediliyor. Bu ifade size birinin sözünü hatırlattı mı ?

Rockefeller Ailesinin avukatı ve ABD’nin stratejistlerinden Henry Kissinger : “Nüfusun azaltılması üçüncü dünya ülkelerine karşı temel politikamızdır. Çünkü ABD’nin az gelişmiş bölgelerdeki petrol, maden ve diğer kaynaklara olan ihtiyacı artacaktır.”

Rus Jeopolitik Araştırma Merkezi Başkanı Leonid İvashov domuz gribinin hızla artan dünya nüfusunu azaltmak amacıyla ABD tarafından labaratuvarda üretildiğini ileri sürmüştü.Leonid ; ‘’Araştırmalara göre dünya bu kadar nüfusu besleyecek ve su sağlayacak durumda değil . Bununla baş edebilmek için bazı devletler suni virüsler üretiyor . Domuz gribi gibi salgınlar ile dünya dengesinin yeniden kurulması çalışılıyor ’’demişti . Avusturalyalı Bilim Adamı  Adrian Gibbs ; ‘’Yaptığım incelemelere göre virüsün labaratuvar ortamında çıkmA olasılığını oldukça yüksek buldum . Virüsteki genetik mutasyonun domuzlar arasında görülen domuz gribinden 3 kat daha hızlı olduğu gerçeği , virüsün bir mühendislik eseri olduğu iddiasını güçlendirmektedir.

Birçok çinliye göre SARS hastalığı ABD’de üretilmiş Tayvan ve Japonya’ya yardım etmek , Çin’e zarar vererek Irak Savaşından uzak tutmak için gönderilmişti  . Bu görüşü iki Rus bilim adamı da destekledi . Onlara göre böyle bir salgın anca labaratuvar ortamında insan eliyle üretilebilirdi . Moskova’daki Salgın Hastalık Merkezi Başkanı Nikolai Filatov , Sars’a karşı insanların bağışıklık sistemlerinin oldukça etkisiz olmasına , virüsün kökeninin tespit edilememesine ve yayılma hızına vurgu yaparak ‘’sars virüsü insanlar tarafından üretilmiş olabilir ‘’. Şeklinde açıklama yapmıştır . Diğer bir Rus Uzman Sergei Kolesnikov’da Sars virüsünün bazı hastalıkların birleşimi olduğunu ileri SÜRDÜ: ‘’Böyle bir kokteyl virüsün doğada oluşmasının imkanı yoktur ‘’.

Bende aynı fikirdeyim dünyada geçmişte olan pandemilere baktığımızda  . Kolera , veba gibi doğal hastalıklar küresel tehdit olmuştu . Ama Tavistock Enstitüsünün kurulmasıyla çok yakın bir zamana denk gelen 1918 grip salgını yakın tarihin en şiddetli salgınıydı yaklaşık 1 milyar 800 milyon nüfuslu dünyada 500 milyon kişi bu hastalığa yakalandı dünyanın yaklaşık 3’te biri , 50 ila 100 milyon kişi hayatını kaybetti o zamanki nüfusun %5 i ila %8’i . Bu küresel salgının nedeni , kuş kaynaklı genlere sahip mutasyona uğramış bir H1N1 virüsüydü yine kokteyl bir virüs . Belki de geçtiğimiz 10 yıldaki H1N1 ve kuş gribinin pandemiye dönüşmemesinin nedeni insanlarda bağışıklığı olduğu içindi .

 

 İsrail sağlık bakanı Yaakoz Litzman , ‘’ Mesih’in Hamursuz Bayramı’ndan önce gelmesi için dua ediyoruz. Eminim ki Mesih gelecek. Yakında özgürlük içerisinde çıkacağız ve Mesih bizi dünyadaki tüm dertlerden arındıracak ‘’ açıklamasını yaptı çok güncel bir haber . Onların mesihi Hz. İsa değil onların mesihi , mesih-i deccal !

 

Yönetim kurulunda Rothschild’larında bulunduğu The Economist dergisi 2019 kapağında “Mahşerin Dört Atlısı figürüyle “Tarihin sonu”na, Mesih’e ve “Kıyamet savaşı”na dikkat çekti . Birçok mesaj var aslında ama dikkat çeken birkaç figürü aklınızda tutsanız yeter . Corona virüse neden olduğu iddia edilen pangolin bu kapakta yeralmış ? Kenevir , fil ve mahşerin 4 atlısı . Kenevirin corona virüse iyi geldiğini söyleyenler var belki bu yüzden betimlendi . Mahşerin 4 atlısı corona virüs sonrası kıyamet savaşına hazır olun mesajını veriyor . Fil figürü hafızası çok kuvvetli bir hayvan olduğu için tasvir edilmiş . Filler gittikleri yolu yıllar geçse bile unutmazlar . Seneye gerçekleşek olayların tasvirini verdiklerini unutmamız gerektiğini belirtmişler .

Göz testi konseptli the Economistin 2020 kapağında , 2020 yazısında kırmızı ve yeşil renkleri yer alıyor . Kırmızı ve yeşil renkleri renk körü insanlar tarafından sarı olarak görülür . Sarı, korkaklığın, hastalığın ve akıl hastalığının sembolüdür.  Mahşerin dört atlısındaki soluk sarı renktedir özelliği ve adı ölümdür . İspanyol gribi salgını ve çeşitli hastalıklar onunla simgelenmiştir . 2019’daki mahşerin dört atlısı açıktan gösterilirken burada sembollerle anlatılmış .

ABD başkanı Trump kasımdaki seçimi kazanacak mı? Bazı yorumcular Trump to Win 2020 yazısını bularak Trump’ın seçimi kazanacağını düşünüyor . Brexit yazısı İngiltere’nin

Avrupa Birliği’nden çıkması. Exit yazısı da göze çarpmakta 2000 yılında başlayan müzik festivali, 2003 ve 2007 yıllarında Avrupa Festival Ödülleri’nde En İyi Büyük Festival ödülünü kazanmıştı Belki bu yıl iptal olacak . AI; Artificial Intelligence yani yapay zekaya vurgu yapılmış . Çin Corona virüs salgınından sonra büyük ölçüde yapay zekalı robotlara işlerini yaptırdı . Buna ya da Bil Gates’in bahsettiği çiplere yorumlanabilir .

 

Tokyo 2020 olimpiyatları iptal edildi

Marsa giden araca ya da isim benzerliği gösteren sars mers virüslerine atıfta bulunulmuş olabilir .

Climate yani iklim , Greta Thunberg Birleşmiş Milletler’de iklim konusunda çok konuşulan bir konuşma yapmıştı . Bugün ailesinin ve kendisinin corona virüse yakalandığı haberleri medyada yer buldu .

 

XI . Bu iki karakter Çinin devlet başkanını mı belirtiyor yoksa 11.aydaki ABD seçimlerine mi yoksa virüs 11 ay mı sürecek . XI’den sonraki kelime ‘Recession’ . Corona Virüsten dolayı ülkeler ekonomilerini neredeyse kapattı Resesyon tehlikesiyle karşı karşıya kaldı . Ekonomik durgunluğu aylar öncesinden bilen Economist dergisinin herşeyden haberi olduğunu kanıtlıyor sanki .

Hindistan’ın başbakanı Modi . Son yıllarda Hindistan’la ilgili kapaklarında çok fazla görsel yer aldı belki resesyondan o da nasibini alacak bilemiyorum .

Ama 1918 grip salgınında en çok ölümü Hindistan verdi . Hindistan’da 17 milyon insan öldü nüfusunun yüzde 5’i .

Modi kelimesinin olduğu satırda ayrıca İngilizce’de ‘Die’ yani ‘Ölüm’ kelimesi yer alıyor

 

Expo bu yıl Birleşik Arap Emirliklerinde düzenlenecek . Ardından SDGS harfleri; Sustainable Development Goals; sürdürülebilir kalkınma hedefleri. Expoda sergilenecek .

 

 ‘Bond’ Yeni James Bond filmi bu yıl nisan ayında gösterime girecek Filmin fragmanında ‘’Hepimizin sırları vardır. Sadece, henüz sizinkine ulaşamadık ‘’. Sözleri dikkat çekici . Bu filmde gelecekle ilgili bilgiler olacağı yorumları yapılıyor .

 

‘Vision’

  

vizyon görme anlamında . Görmediniz mi hala ? Diyor .

 

‘Biodiversity’

 

Biyoçeşitlilik.

 

‘Rat’ 2020 yılı Çin fare yılı

 

Aynı zamanda hantavirüsüne dikkat çekiyor olabilir.

 

‘Npt’

 

nükleer silahların

yaygınlaşmasını önleme anlaşması.

 

Ve ardından ‘ war ‘ savaş kelimesi …

 

 

‘Ren’

 

‘Ren Zhengfei’

 

Huawei şirketinin kurucusu.

 

 Trump Huaweinin büyümesine engel olmaya çalışmıştı . Teknoloji devi şirket kendi yazılımını geliştirmişti . Şirket yapay zeka alanında gelişmeler gösterebilir .

 

‘Raphael’

 

Bir Rönesans sanatçısı olan Raffaello Sanzio’nun Vefatının 500.yılı . Ancak belirtilmek istenen Hristiyan inancındaki iyileştirmekten sorumlu baş melek olan Raphael’dir

 

 

Florence Nightingale istatistikçi ve bir hemşire

 

 

Modern hemşireliğin kurucusudur. Kırım Savaşı sırasında eğitim alan hemşirelerin yöneticisi olarak öne çıkmış . Bu yüzden Nightingale ve Rusya yan yana yazılmış olabilir .

 

 

 

Tüm dünya koronavirüsle boğuşurken bundan tam 8 yıl önce Almanya’da Robert Koch Enstitüsü Başkanlığı’nda hazırlanan “Risk Analizi ve Halkı Koruma” başlıklı raporda ‘SARS’ virüsünün mutasyona uğrayıp ‘pandemi’ olacağı, tüm dünyayı etkileyeceği ve binlerce kişinin hayatını kaybedeceği söylenmiş.

Raporu kim hazırladı?

Robert Koch Enstitüsü başkanlığında Alman İnşaat ve Yerleşim Planı Müsteşarlığı, Halkı Koruma ve Doğal Felaketlere Yardım Müsteşarlığı, güvenlik ve bilgilendirme bölümüne bakan müsteşarlık, tarım ve beslenmeyle ilgili müsteşarlık, Teknik Yardım Ulaştırma Birimi Başkanlığı, Özel Komando Birlikleri, Alman Ordusu uzmanları ve Paul Ehrlich Enstitüsü ile birlikte hazırlanan rapor, 8 yıl önce Alman Meclisi’ne teslim edildi.

SARS mutasyona uğrayacak

Hazırlanan raporda, SARS virüsünün ‘mutasyona uğrayıp’ salgın haline geleceği belirtiliyor.

İşte o rapordan bölümler

2003 yılındaki SARS’dan çok farklı olan bu virüs hızla dağılacak.

SARS’ın mutasyona uğramış hali olan yeni bir virüs gelecek ve insanların bağışıklık sistemini baskılayacak.

Yeni virüs türü, SARS’dan daha ağır sonuçlara yol açacak.

“Kontrolü zor olacak”

Neler yaşanacağına ilişkin olarak, “Burada, yeni bir salgına neden olacak virüsten bahsediyoruz. Her ne kadar Modi-SARS desek de, bu yeni virüs yeni bulgularla ortaya çıkacak. SARS’dan farklı olarak insanlara çok daha hızlı yayılacak. Bu yeni virüs, SARS’ın farklı bir mutasyonu olacak. Virüs, çok yüksek oranda ölümlere neden olacak. Virüs bulaşan kişide semptomlar 2 ile 14 gün arasında belirecek.” deniliyor.

“İlacı olmayacak”

Raporda virüsün kişiden kişiye, damlacıklar, partiküller ya da dokunma ile geçebileceği, virüs geldiğinde onun için bir ilaç henüz bulunmamış olacak. Aşısı ancak ilk virüsten 3 yıl sonra üretilebilecek. Salgın tüm dünyaya dağılacak.

“Hayvan pazarında ortaya çıkacak”

Yine rapora göre, salgına neden olan virüs, Güneydoğu Asya’dan, vahşi hayvan satılan pazarlardan yayılacak ve insanlara bulaşacak. Hayvanlar bu virüse karşı bağışık olacak çünkü, zaten kendi bağışıklık sistemleri bunu biliyor. Ev hayvanları kedi ve köpekler bundan etkilenmeyecek.

“İlk dalga tehlikeli olacak”

Virüsün üç dalga halinde vurması düşünülen raporda ,” En tehlikelisi ilk dalga olacak. Bundan sonra bunu ikinci ve üçüncü dalgalar takip edecek. Sonunda üç yıla yayılacak bir pandemi çıkacak. Virüs bu sürede iki kez mutasyona uğrayacak. Bir kere bu hastalığı kapan, aynı virüsten 360 gün daha etkilenmeyecek.”

Dalgalar kaç gün sürecek?

“Mutasyona uğramış SARS virüsünün ilk dalgası 1 gün ile 411 gün devam edecek. Bu dalgada 29 milyon kişiye virüs bulaşacak. İkinci dalga 462 ile 692 gün sürecek. 23 milyon Almanın virüsten etkilenecek. Üçüncü dalga ise 693 günden başlayıp 1052 güne kadar çıkacak.

“7.5 milyon insan ölecek”

Raporda, “Yaşlı insanlarda ölüm oranı, yüzde 50’yi bulacak. Üç dalga, 7.5 milyona yakın Almanın hayatına mal olabilir. Bunun için tüm hastanelerde ve her yerde önlemler alınmalı, kişiler kendilerine daha etkin koruyucu önlemler almalıdır.” deniliyor.

Hangi sektör etkilenecek?

Virüsün ne gibi etkiler ortaya çıkaracağı; sektörlerin Alman halkına daha ne kadar hizmet verebileceği, yeterlilik oranları, ekonominin nasıl bir seyir izleyeceği de raporda senaryolarla da yer aldı.

Raporda hava trafiğinin durma noktasına geleceği, deniz taşımacılığında yolcu değil ama yük taşımacılığının devam edeceği, gaz, kalorifer yakıtı ve elektrikte sıkıntı olmayacağı, iletişimde sorun yaşanmayacağı, tren taşımacılığının azalacağı, trafik yoğunluğunun düşeceği, evlere paket servislerinin artacağı belirtilmiş. 1918’deki İspanyol Gribindede ilk dalga yaşlıları etkilemişti . Ama ikinci dalga genç yaşlı ayırt etmedi . Corona Virüs bilinçli olarak Çin’de çıkarıldı . Çin yeni dünya devi olma yolunda ilerlerken başladı herşey . Yıllardır yaptırımla bitirilemeyen İran’a da , Çin’in yanında yer alan İtalya’ya da kasıtlı olarak getirildi virüs .

ABD’de hisseleri borsada işlem gören şirketlerin CEO’ları salgın krizinden önce toplam 9,2 milyar dolarlık bireysel hisse senedi satışı yaptı . Dünyanın en zengin adamı Jeff Bezos’da hisse senedi satışı yapan isimler arasında .

 

Ahir zamanda peygamberimizin bildirdiği hadisler doğrultusunda  savaşlar olacak ve fitne artacak . Yeryüzünde huzur ortamı kalmayacak .

Deccale olan hazırlık artık gözle görülür hale geldi  . Dizilere , filmlere konu edilir oldu . Hadislerde deccal ve süfyandan bahsedilir . Süfyanın islam deccali olduğu , deccalin ise şeytandan bile daha büyük bir fitne olduğu belirtilmiştir . “Hz. Âdem’in yaratılışından itibaren Kıyamete kadar geçen süre içerisinde Deccaldan daha büyük bir hadise (diğer bir rivayette daha büyük bir fitne) yoktur.”

Bazı teorisyenler Denver Uluslararası Havalimanı’nın Yeni Dünya Düzeni’nin merkezi olarak hizmet veren bir yeraltı şehrinin üzerinde olduğuna inanıyor . Havaalanı olağandışı büyüklüğe sahip . Masonik ve Şeytani sembollerin yanı sıra savaş ve ölüm tasvirlerini içeren bir dizi ürkütücü duvar resmi yer alıyor . Burası deccalin üssü olabilir mi ? Büyük ve korkutucu bir at heykeli bulunuyor . Bu at mahşerin dört atlısındaki soluk yani ölüm olabilir mi ? Gargoyle heykeli ve görevinin tüm ölüleri korumak ve yüceltmek olduğuna inanılan çakal başlı anubis heykeli .

Mason üstadı Albert pike mektubunda 2. Dünya savaşında isimleri nazi olacak faşistlerden bahsetmişti nazilerin gamalı hacı ve betimlemeleri denver havalimanında yer alıyor . Nazilerle özdeşleşen gamalı hac en az 5.000 yıl önce kullanılmaktaydı. Swastika (gamalı haç), Sanskritçe “iyi talih” ya da “iyilik” anlamına gelen svastika sözcüğünden türemiştir

Piri reis haritasında deccalin adası yazan bir yer var . Bu adanın Abd ve bermuda şeytan üçgeninin yakınlarında bir yerde olma olasılığı yüksek . Piri Reisin bu haritasının gizemi belki de hiç çözülemeyebilir . Fakat Denver Havalimanı deccalin evi , üssü olacak olabilir . Denver Havalimanının en büyük salonunda ise ABD de resmi olarak bulunmayan YENİDÜNYA KOMİSYONU ‘nun bir zaman kapsülü bulunmakta.  Bu zaman kapsülünün 2094 yılında açılacağı biliniyor.

D = 500
C = 100
L = 50
X = 10
V = 5
I = 1.
D+C+L+X+V+I = 500+100+50+10+5+1 = 666.

 

Oyunun Nasıl Oynandığını Hiç Anlamadık. Biz Kendi Tuttuğumuz Takımı Üstün Gördük Siyasi Olarak Ayrıştık Karşıt Düşüncelere Tahammül Edemez Olduk

. Diğer Şehirlerden Kendimizi Üstün Görmeyi Bırak Aşağı Mahalle Yukarı Mahalle Olarak Bile Ayrıştık…

 

 

 

 

 

Kanalıma destek olmak için aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz.

https://goo.gl/nphWXX

Web sitemden tüm videoları bulabilirsiniz
http://www.faruksenturk.org

En Çok İzlenen Videolarım

Hz. Süleyman’ın Kimsede Olmayan Zenginliği
https://www.youtube.com/watch?v=HTNV-YsrVEQ

VOLVO NEDEN DÜNYANIN EN SAĞLAM ARABASI (Normal Bir Otomobilden İsveç Tankına)
https://www.youtube.com/watch?v=pnIlBlzoas8

TÜRKİYE’DE KAMERALARA YANSIYAN ESRARENGİZ GÖRÜNTÜLER
https://www.youtube.com/watch?v=INwr-K9_xrg

Yeni Zelanda Arşivinden Tarihi Görüntü Ortaya Çıktı
https://www.youtube.com/watch?v=b3_9l5fiIlw

BİR KÖPEK ÇOPTE BULDUĞU BEBEĞİ NASIL KURTARDI (Kahraman Hayvanların Hikayeleri)
https://www.youtube.com/watch?v=IL_M2GS4Ld8

KIRMIZI CİVA NEDİR (Efsanevi Kırmızı Civa Hakkında Bilinmeyenler)
https://www.youtube.com/watch?v=JZV6EJ_3ej4

Oluşturmuş Olduğum Oynatma Listelerinden Diğer Videolara da Ulaşabilirsiniz

Türk Tarihi ▶ bit.ly/2QcpElV
Özel Videolar ▶ bit.ly/3cVEkQd
Nedir? Nasıl Yapılır? ▶ bit.ly/39LPrt7
Kimdir? ▶ bit.ly/33giJxw
Bilim Teknoloji ▶ bit.ly/2U1zybk
Hikayeler ▶ bit.ly/38UgfWF
Belgesel ▶ bit.ly/38SYOWy
Peygamberlerin hayatı ▶ bit.ly/2IOf8xc
Dini Bilgiler ▶ bit.ly/2INTYzu
Gizemli Konular ▶ bit.ly/2IINbHh
Tarih ▶ bit.ly/2xvRFhU
Uzay ▶ bit.ly/39TUNm0
Spor ▶ bit.ly/3aUHMsv
Hayvanlar ▶ bit.ly/3d00EZ6
Bitkiler ▶ bit.ly/2QhboZo
Herşey ▶ bit.ly/39U0xfQ

Kendi adımın yer aldığı ‘Faruk Şentürk’ kanalımda Youtube için içerik üretmeye 2015 yılında başladım. 2016 yılından bu güne kadar aktif tutmaya çalıştığım eğitim ve bilgi konseptli kanalımda din, tarih , gizemli ve ilginç bilgiler, bilim ve teknoloji içeren bazen güncel konular, bazen de oluşturduğum özel belgeseller ile keyifli vakit gecirmenizi sağlamak amacıyla içerikler üretmeye devam ediyorum .

Kanalın daha iyi bir yere gelmesi için sizlere ihtiyacım var gerçekten
Özel sorularınız, her türlü önerileriniz için mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. ▶ hatefaruk@gmail.com
Web sitemi ziyaret edebilirsiniz ▶ www.faruksenturk.org
Bu linkten abone olabilirsiniz. ▶ https://goo.gl/nphWXX

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir