Dünyanın İnternetini Kesecekler Mi ? 27 Ocak 2021

Dünyanın İnternetini Kesecekler Mi ? 27 Ocak 2021

Dünya nüfusu 7 milyar 841 milyon 916 bin 649’a ulaştığı zaman dünyanın interneti kesilecek mi ?
Katy Perry’nin Not the End of the World türkçe anlamı dünyanın sonu değil isimli şarkısının klibinde nüfus sayacı belirttiğim tarihe gelince dünyanın internetini kesiyorlar . Dünyanın sonu değil olsa da şarkının ismi klipte dünyanın sonunu getirmek istediklerinin mesajını veriyorlar . Klibin başında gazete manşetinde dünyanın sonu değil yazısı . Ve altındaki resimde dünyaya yaklaşan bir ufo tasvir edilmiş . Belki internet kesintisi ve sahte ufo , sahte uzaylı planlarını bugünlerde gösterirler . Klipin Youtube’da yayınlanma tarihi 21 Aralık 2020 gökyüzünde en son 800 yıl önce görülen Jüpiter ve Satürn kavuşumuna dikkat çekmişler ki bu kavuşumun yeni bir çağın habercisi olduğu söyleniyor .Maya takviminde de 21 aralık 2012’ye dikkat çekiliyordu ayrıca illüminati.org sitesi 21 aralık 2012’de bir geri sayım yapmıştı . Bu klipte bir geri sayım gibi . Aslında Mayaların takvimindeki 21 aralık 2012 tarihi kıyamet tarihi değildi . X Planet gezegeni Sümer ve Maya tabletlerinde belirtilen Nibiru gezegenine dikkat çekmişlerdi güneş sistemimize tam olarak 21 Aralık 2012 günü giriş yapmıştı . Nasa da 2012 yılında güneş sisteminin dış çemberinde bir nesne keşfetmişti Yani Mayalar yanılmamıştı, bekledikleri bir kıyamet yada göktaşı değil Nibiru gezegeni idi . Birileri bunu kullanarak kıyamet kopacağı yalanını uydurdu ve şimdi de gizli mesajlarla aynı şeyi yapıyorlar .
Klipteki gazetenin üzerinde gösterilen tarih 12 ekim 2020 . Dünya nüfusu bu tarihte daha azdı . Bilerek bir tarihe işaret ediyorlar bu güne 27 ocak 2021’e .
Roland Emmerich’in senaryosunu yazdığı , yapımcılığını üstlendiği ve yönettiği 2009’da yayınlanan 2012 adlı filmde dikkat çeken bir tarih var . 27 ocak 0001 . Filmde güneş fırtınaları oluyor depremler volkanik patlamalar ve kıyamet kopuyor . Sadece belli sayıda insanı alabilecek dev bir denizaltına sığınıyor insanlar . Nuh tufanı gibi aynı . Felaketler bittikten sonra bize gösterdikleri tarih 27 ocak 0001 . Bu tarih biraz anlamsız gibi geliyor olabilir . Koronavirüsü tarihin miladı kabul ettiklerini hep söylüyorlar . 11 Mart 2020’de koronavirüs pandemi ilan edildi . 2020 yılı milat yılı olunca Milattan sonraki birinci yıl olarak gösterdikleri tarih 2021 oluyor . Katy Perry’nin klibi ve 2009 da yayınlanan 2012 filmindeki belirtilen tarih bugün .
Daha önceki videolarımda bahsettiğim Legends of chamberlain heights çizgi dizisi de end of days bölümünde Sızan bir seks kaseti küresel bir internet kesintisine neden oluyor , kıyamet temalı bu bölümde önce internet daha sonra elektrikler gidiyor ve şehirde kaos meydana geliyordu .
Dünya nüfusu 7 milyar 841 milyon 916 bin 649’a bugün ulaşacak bakalım kehanetleri gerçekleşecek mi ?

Kanalıma destek olmak için aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz.
https://goo.gl/nphWXX

Web sitemden tüm videoları bulabilirsiniz
http://www.faruksenturk.org

#dünyanıninternetikesicelecekmi #sibersaldırı #27ocak2021

Oluşturmuş Olduğum Oynatma Listelerinden Diğer Videolara da Ulaşabilirsiniz

Türk Tarihi ▶ bit.ly/2QcpElV
Özel Videolar ▶ bit.ly/3cVEkQd
Nedir? Nasıl Yapılır? ▶ bit.ly/39LPrt7
Kimdir? ▶ bit.ly/33giJxw
Bilim Teknoloji ▶ bit.ly/2U1zybk
Hikayeler ▶ bit.ly/38UgfWF
Belgesel ▶ bit.ly/38SYOWy
Peygamberlerin hayatı ▶ bit.ly/2IOf8xc
Dini Bilgiler ▶ bit.ly/2INTYzu
Gizemli Konular ▶ bit.ly/2IINbHh
Tarih ▶ bit.ly/2xvRFhU
Uzay ▶ bit.ly/39TUNm0
Spor ▶ bit.ly/3aUHMsv
Hayvanlar ▶ bit.ly/3d00EZ6
Bitkiler ▶ bit.ly/2QhboZo
Herşey ▶ bit.ly/39U0xfQ

Kendi adımın yer aldığı ‘Faruk Şentürk’ kanalımda Youtube için içerik üretmeye 2015 yılında başladım. 2016 yılından bu güne kadar aktif tutmaya çalıştığım eğitim ve bilgi konseptli kanalımda din, tarih , gizemli ve ilginç bilgilm ve teknoloji içeren bazen güncel konular, bazen de oluşturduğum özel belgeseller ile keyifli vakit gecirmenizi sağlamak amacıyla içerikler üretmeye devam ediyorum .

Kanalın daha iyi bir yere gelmesi için sizlere ihtiyacım var gerçekten
Özel sorularınız, her türlü önerileriniz için mail adresimden benimle iletişime geçebilirsiniz. ▶ hatefaruk@gmail.com
Web sitemi ziyaret edebilirsiniz ▶ www.faruksenturk.org
Bu linkten abone olabilirsiniz. ▶ https://goo.gl/nphWXX

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir