Elon Musk John Connor Mı ? 6. Kitlesel Yok Oluş Mu !

Elon Musk John Connor Mı ? 6. Kitlesel Yok Oluş Mu !

Abone Olabilirsin

İnsanlığın geleceği için çok endişeleniyor gibi görünen Elon Musk yine tartışmalara neden olacak bir açıklama yaptı . Önceki açıklamalarında dünya nüfusundaki artışın azaldığını , Zombi kıyameti gerçekleştiğinde, bir alev makinesi aldığınıza memnun olacaksınız şeklinde attığı twiti . Yapay zekanın terminatör benzeri bir kıyamete neden olabilme risklerine önceki açıklamalarında yer vermişti . Yine felaket temalı açıklamalarda bulundu ama son açıklamaları biraz farklıydı .

Biological Reviews’in yayınladığı araştırma masonik düşüncenin sözde , bilimsel olduğunu gösteriyor .  araştırma profesörü olan Robert Cowie,

“Omurgasızları dahil etmek, Dünya tarihindeki Altıncı Kitlesel Yok oluşun başlangıcına gerçekten tanık olduğumuzu doğrulamanın anahtarıydı” .  ” 1500 yılından bu yana, Dünya iki milyon bilinen türünün yüzde 7,5 ila 13’ünü zaten kaybetmiş olabilir ” dedi .

Elon Musk, araştırmaya katıldığını ve güneşin genişlemesi nedeniyle *tüm* türlerin yok olma olasılığının %100 olduğunu söyledi.

İlk Terminatör filmi 1984’te vizyona girmişti George Orwell’in 1984’üne atıf mı yaptılar bilmiyorum . Film serisinde gelecekten farklı yıllardan gelen Terminatör , Sarah Connor’ı öldürme göreviyle gelecekten gelir . daha sonra John Connor’ı koruma görevi ona verilir .  Cyberdyne Systems şirketinin Skynet adındaki yapay zeka ağı insanlığı ortadan kaldırmak için nükleer silahları ateşlemiş dünyayı kıyamet yerine çevirmişti .İlk filmde 1984 yılına dönüş yapıyorlarken , filmin devam filmlerinde 2022 ve 2029’a zamanda yolculuk yapıyorlar . İlk filmlerde robotlara karşı insan direnişinin öncüsü olan John Connor , Terminatör Genisys filminde ise Skynet’in yanında yer alıyor ve insanlığı yok etmek istiyor . Yaklaşık 6 ay önce Elon Musk hakkında bir video yapmıştım burada Musk’ın Skynet’ine dikkat çekmek istemiştim . Sormak istediğim soru şuydu aslında . Elon Musk , John Connor Mı ?

Musk’ın OpenAİ şirketinin ne yaptığını tam olarak bilmiyoruz . Belki robot Siborg’lar üretiyordur .  Musk insanlık için yapay zekanın bir tehdit olabileceği açıklamasını yaparken Skynet’ten bahsetmişti . Skynet Terminatör filminde geçen bir yapay zeka . Cyborglar  , nükleer silahlar , uydular , denizaltları her elektronik cihaza erişim sağlıyordu . Ardından dünyanın her yerine nükleer saldırılar yapıyordu . Elon Musk’ın OpenAİ şirketi Skynet olursa  , Musk eğer Cyborg geliştiriyorsa Cyborgları ve tüm cihazları ele geçirmek ve insanlığı yok etmek isteyebilir mi ? Bu düşünce biraz hayal ürünü gibi geliyor olsa da o şirkette yararlı araştırmalar yapıldığını düşünmüyorum . Son olarak Dünya Ekonomik Forumu ve küresel şirketlerin katılımıyla gerçekleşen Cyber Poligon siber savaşların olacağı ayrıca Musk’ın internetinin kullanılması için uzun süreli internet kesintilerinin olacağının sinyalini veriyor .

İnternette yazılı olan sahte başarı öykülerine inanmayın , onların arkasında küresel güçler var bu yüzden bir anda zenginleşiyorlar ve bu yüzden ‘ sözde harika’ başarı öyküleri anlatılıyor . 1997 yılında Musk’ın nasıl göründüğünü bir bakın isterseniz .

Young Elon Musk featured in documentary about millionaires (1999) - YouTubeWeb Entrepreneur Eyes Small Launcher Market - SpaceNews

Terminatör filminde ‘6. Yok Oluş”tan kelimelerle bahsedilmiyor fakat nükleer kıyametin olduğunu anlatması aslında anlatılan şeyin bahsettikleri ‘6.Yok Oluş”tan başka birşey olmadığı ortaya çıkıyor .  Günümüzde John Connor – Elon Musk bunu dile getirmiş oldu . Terminatör serisinin Genysis filminde John connor’ın Skynet tarafında yer aldığını görüyoruz . Tevrat Genesis – yaratılış bölümünden esinlenerek Terminatör filminin Genysis adını uygun bulduklarını düşünüyorum . Yaratılış bölümü evrenin yaratılışı , Adem ile Havva . Adem’den Nuh’a kadar soyu anlatıyor .  Nuh’un gemisinden de bahsediyor . Elon Musk Nuh’un gemisini örnek göstererek gezegenden kurtulmanın yolunun gezegenden uzağa gitmek olduğunu söylüyor . Yine Arnold Schwarzanegger’ın oynadığı Total Recall filminde marsta koloni kurulduğunu görebiliyorduk .

Terminatör 2 : Judgement Day 1 Temmuz 1991’de ilk kez Los Angeles’ta yayınlandı  19 Kasım 2021’den 11100 gün önceydi . Filmin başlangıcında 2029 yılında dünyanın harap bir halde olduğunu gösteriyorlardı . Filmin yayınlanma tarihi 19 kasım 2021 tarihini gizlemişti . Yargı günü yani kıyamet günü 2022’ydi çünkü , 2022 masonik kıyamet yılının olduğu zamandı .

Kendi araştırmamda bir kaynak bulamadım ama Haluk Özdil benim için çok önemli birşeyden bahsetmişti . Geçtiğimiz günlerde Denver Havaalanından kıyamet uçağının havalandığını söyledi . Kıyamet uçağı adı verilen uçaklar nükleer saldırı durumunda saatlerce havada kalabiliyor ve birlikler ile iletişim sağlayacak tüm donanıma sahipler . Eğer Denver’dan kıyamet uçağı havalandıysa kıyamet planları başladı diyebiliriz . Denver Havaalanı heryeri ilginç sembollerle dolu ilginç bir yapı . O da 4 Aralık 2021’den 9777 gün önce açılmıştı . Kurgusal karakter olsa da John Connor’ın doğum tarihi 28 Şubat 1985 . Denver Havaalanı John Conner’ın doğum gününden tam 10 yıl sonra 28 Şubat 1995’te açılmıştı .

Önceki videolarımda bahsettiğim Dan Brown’ın inferno’su da 19 kasım tarihine dikkat çekiyordu ve o da ‘6.yok oluş”tan bahsediyordu . Kıyamet saati dediği ise masonik kıyamet saatiydi yani 2022 .

Resident Evil : The Final Chapter filmindeki bir sahnede de masonik cümleler kuruyorlardı .

Burada da bir yok oluş ve Genesis-Yaratılıştaki gibi Nuh’un gemisi vurgusu var .  20.yüzyılda neler yaptıklarını biliyoruz . Bu yüzyıl geçtiğimiz yüzyıldan daha hafif şiddette geçiyor . Ritüellerini yerine yine de getiriyorlar ama bu bir ‘yok oluş’ olmayacak bence . 21. yüzyılda sözde daha hümanist daha barışçıl bir dünyada yaşıyoruz . Bu doğru değil biliyoruz , adaletli bir düzende olmadığımızı da biliyoruz . Ama dünyanın kıyametini getirme güçlerinin olmadığını düşünüyorum . Bu ilahi bir gücün izni olmadan asla olamaz , Allah izin vermediği sürece bunu yapamazlar . Ritüellerini yine yerine getirebilirler çıkarılan virüs gibi yapay kıtlıklar görebiliriz , savaşlar görebiliriz ama bir ‘yok oluş’ olamaz bu . İstedikleri de bence tam da bu . Onların bu güce sahip olduğunu düşünmemizi istiyorlar . Düşüncelerinizi yorum olarak paylaşın beraber bu konuyu tartışalım  .

 

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir