Orman Yangınlarının Şifreleri -  Pagan ve Gizli Yapıların İzleri

Orman Yangınlarının Şifreleri – Pagan ve Gizli Yapıların İzleri

Türkiye’de ve tüm dünyada yakın aralıklarla başlayan orman yangınları büyük paniğe neden oldu . Yine hektarlarca orman yanarken canlı ve cansız varlıklar , tabiat zarar gördü . Bu yangınlar başladıktan sonra akıllara Economist’in 2021 kapağı akıllara geldi . 2021 Yıllık kapaklarında orman yangınlarını önceden haber vermişti . Bu yangınlar hem bir ritüel hem de sürdürülebilir hedeflerin bir parçasıydı . Ritüel kısmını incelersek önce daha öncede açıkladığım ‘yanan çalı’ hikayesine dönmemiz gerekiyor . Orman yangınını temsil eden 8.sembol Hz. Musa’nın yanan çalı hikayesinin görsel betimlemesidir . Tevrat’ın Mısır’dan Çıkış kitabında anlatılan yanan çalı hikayesi kısaca şu şekilde ;
‘Rabbin meleği bir çalı ortasında ateş alevinde ona göründü ; ve gördü , işte çalı ateşle yanıyor ve çalı tükenmiyordu . Musa dedi : Şimdi döneyim ve bu büyük manzarayı göreyim çalı niçin yanıp tükenmiyor ?
Yanan çalı hikayesindeki gibi ormanlar yanıyor ve yangınlar bitmiyor . Bu ritüelin sadece bir kısmıydı . Antalya Manavgat yangının 28 Temmuz’da çıkması da tesadüf değildi . 19 kasım yılın 322.günü . 28 Temmuz tarihi ile 19 kasım arasında 3 ay 22 gün var . 322 sayısı Skull and Bones teşkilatının amblemindeki sayı masonik olarak çokça kullanılır . Aslında başka bir konuyu araştırırken bu tesadüflere ulaştım . Bu araştırmamı yakında paylaşacağım . Manavgat koordinatlarındaki doğu ve batının sadece ilk sayılarını alıyor ve çarpıyoruz . Koordinatlar 36° 47′ 12.7284” Kuzey ve 31° 26′ 28.6152”
36X31=1116 rakamını veriyor . 1116 sayısının gematriada kelime karşılığına bakıyoruz . karşımıza YHVH çıkıyor . Tevrat’taki Yahudi’lerin tanrıları YHVH .
Aynı gün Bill Gates’te Muğla – Bodrum’daydı . Bodrum koordinatları 37° 1′ 58″ Kuzey ile 27° 25′ 30″ Doğu
Bodrum’unda sadece doğu ve batı koordinatlarının sadece ilk sayılarını çarpıyoruz .
37X27=999 yapıyor .
İlginçtir ki ‘ İ am nine nine nine ’ gematria sayı değeri 322 yapıyor .
Burn – yakmak kelimesinin gematria değeri de 322 .
Ayrıca pagan tanrısı Tammuz’da bu konu için önemlidir . Temmuz dediğimiz ay , aslında Tammuz’dan geliyor ve 27 – 28 – 29 Temmuz tarihleri paganların ağlama günü ritüelleri olarak yüzyıllardır devam etmekte .
Tanah’ta bu ağlama ritüellerine yer vermiş
‘’ Bundan sonra beni Rab’bin Tapınağı’nın kuzeye bakan kapısının giriş bölümüne götürdü. Orada oturup Tammuz için ağlayan kadınları gördüm. Bana, “İnsanoğlu, bunu gördün mü? Bundan daha iğrenç şeyler de göreceksin” dedi.
Bu Pagan geleneğin günümüzde de devam ettiğini göstermekte .
Rockefeller ve Rothschild’lerin ayinler yapmak için gittikleri Zerzevan kalesindeki Mithras tapınağı son zamanlarda çok gündeme geldi . Antalya Manavgat ile Mithras tapınağının bulunduğu Diyarbakır’ın Çınar ilçesi arasında 1085 km var . Mil olarak 674 mil .
674 sayısında birçok gematria gizemi var . Pyramids – piramitler , paganların bayram günleri olan Equinox – ekinoks , God Has Returned – Tanrı geri döndü , Light my fire – ateşimi yak kelimeleri gizli mesaj olarak verilmiş gibi . Hiç bir şey tesadüf değildir ve belli amaçlar için yapılır . Bu ritüeller ve mesajlardan sonra tüm dünyada orman yangınları çıktı .

Bu yangınlar daha başlar başlamaz iklim değişikliği sesleri yükselmeye başladı . İklim değişikliği bir gerçek ama söylendiği gibi dünya kıyamete gitmiyor , ormanların yakılmasının iklim değişikliğiyle ne alakası olabilir ? Ormanlar kasti olarak yakılmakta . Bunun arkasında yatan plan ise Agenda 21’in içindeki 1992 yılında ülkelere imzalatılan biyolojik çeşitliliği koruma maddesinde gizli . Önce ormanlar yakılıyor , içindeki canlılar katlediliyor . Sonra ise iklim değişikliği ve biyolojik çeşitliliği koruma devreye giriyor . İklim değişikliği dijital dünyaya geçiş için kullanılırken , biyolojik çeşitlilik ise ormanları koruma adı altında yaşam koridorları oluşturmak için kullanılacak . Böylece herkes büyük metropollere yerleştirilecek , daha kolay kontrol edilebilecek . Çünkü kendi tarımını yapıp kendi yiyeceğini üretemeyecek ve kendi odununla ısınamayacaksın . Canlılar ormanları koruma anlaşmalarıyla doğal yaşamlarında kalacak . Orman ürünleri kullanılmayacak . Bildiğiniz bütün orman ürünlerinin üretilmediğini düşünün 3D yazıcılar bunu karşılayacaktır . Ayrıca ormanları korumak için kağıtta yapılmayacak böylelikle kitapta basılmayacak . Dijital kitaplarımız olacak ve kağıttan kitaplar , yazıtlar yakılabilir , yok edilebilir olacak . Böylelikle geçmişimizi silebilecekler .

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir