Türkiye depremi şifreleri -  Kahramanmaraş depremi  yıllar öncesinden planlandı

Türkiye depremi şifreleri – Kahramanmaraş depremi yıllar öncesinden planlandı

Deprem önceden tahmin edilebilir mi ? Amerika’nın Jeoloji Araştırmaları kurumu (USGS) depremlerin önceden tahmin edilemeyeceğini söylüyor . Depremi önceden tahmin etmek amacıyla geliştirilen birçok yöntem var şuan için saniyeler öncesinden uyarı veren teknolojiler ve çalışmalar olsa da gelecekte depremlerin 10 – 15 gün önceden tahmin edilebileceği düşünülüyor.
Tabi ki bu bahsettiğim doğal olarak gerçekleşen depremleri kapsayan bir durum . Peki ya bir depremi tetikleme planı yıllar öncesinden tasarlandıysa ? 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli olduğu açıklanan deprem günü gününe yıllar öncesinden tasarlanmış olabilir mi ?
2 Şubat 2023’te Hollanda , Almanya , Fransa , Belçika , İngiltere ve İsviçre İstanbul’daki Başkonsoloslukları geçici olarak kapattı . Gerekçe olarak ise kilise , sinagoglar ile turist
noktaları hedef alabilecek bir terör eylemine ilişkin ciddi ve spesifik bir istihbarata dayandığı açıklandı . 3 Şubat’ta Nato Türk F-16 uçaklarını paylaştığı tweetinde ‘mutlu cumalar ve
harika bir hafta sonu geçirin!’ sözlerine yer verdi . 3 Şubatta Abd savaş gemisi Uss Nitze İstanbul’a , 4 Şubatta ise 99 depremine atıf yapmak amacıyla İzmit körfezine demir attı .
4 Şubatta Abd hava sahasında Çin’e ait yüksek irtifa balonu gündem oldu . ABD bu balonun İstihbarat amaçlı olduğunu , Çin ise meteroloji balonu olduğunu açıkladı .
10 Şubatta Alaska semalarında , 11 Şubatta Alaska sınırındaki Kanada hava sahasında , 12 şubatta ise Montana Eyaletindeki Huron gölü çevresinde tanımlanamayan uçan cisim yani kısaca UFO
düşürdüğünü bildirdi . ABD istihbarat yetkilileri ‘Vurulan hedeflerin tamamı zararsız yüksek irtifa balonlarıydı’ dedi .

Belli ki gizli istihbarat seviyesinde gizli bir olay yaşanmakta bu yüzden sizden rica ediyorum lütfen belli bir inanç kalıbınız varsa bunun dışına çıkmaya çalışın . Size anlatılan her
bilginin doğru olmadığını bilin . Kendi zihninizle ve araştırmalarınızla doğruyu bulmaya çalışın . Ve sizden rica ediyorum videoyu sonuna kadar lütfen izleyin .

İstanbul’daki başkonsolosluklar sözde güvenlik nedeniyle kapatılmasında ABD Büyükelçisi Jeff Flake’i suçlayan Türkiye İçişleri bakanı Süleyman Soylu 3 şubatta
‘pis ellerini Türkiye’nin üzerinden çek’ dedi
Romanya senatörü Diana Iovanovici Şoşoaca depremden sonra yaptığı açıklamada Türkiye’deki depremin ‘dünya devlerinin Türkiye’ye yönelik saldırısı’ olarak değerlendirdi .
Rusya milletvekili Yevgeny Fedorov ‘Türkiye’deki depremler ABD’nin jeopolitik uyarısıdır’ dedi
Rus askeri uzman Alexander Khrolenko Türkiye’deki depremin HAARP araştırma projesi kapsamında gizli bir jeofizik silahın test edilmesiyle tetiklenmiş olabiliceğini açıkladı .
Devlet Bahçeli ‘içinde sır olan bir olay gibi geliyor bana’ dedi.

Evet maalesef içinde sırların olduğu üzücü bir olay bu . O zaman gelin hep beraber bu sır perdesini aralayalım .
6 Şubat 2023 Türkiye depremi onyıllar öncesinden tasarlanmış masonik örgütlerin , elitlerin , vatikanın , dünyadaki tüm üst düzey yöneticilerin bildiği bir depremdi . En ince ayrıntısına kadar hesaplanarak planlanan karanlıkoğullarının bunu yapmaktan keyif aldığı ‘açık alanda gizli’ düşüncesiyle şifreleri ortaya bilinçli olarak bıraktığı ama depremi H.a.a.r.p ile yaptılar dediklerinde bunun komplo teorisi olduğunu yandaşları tarafından söyleten gizli , görünmeyen bir yapı ile karşı karşıyayız .
Expo 2023 Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde olacaktı bu sene , 12 Şubat tarihinde Kahramanmaraş düşman işgalinden kurtulmuştu . Expo’lar tarafından düzenlenmektedir . Dünya sergileri merkezi Paris’te , yani Fransa’da bulunuyor . 11- 12 Şubat 1920’de Kahramanmaraş düşman işgalinden daha doğrusu Fransız işgalinden kurtulmuştu . 19 eylül 2018’de 62 ülkenin oyu ile Expo 2023’ün Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde olmasına karar verildi . Neden 62 ülke ? 62 sayısı 6 şubat tarihini anımsatmıyor mu size ?
Deprem sonrasında Fransız Charlie Hebdo dergisi Türkiye depremi ile ilgili bir paylaşımda bulundu ‘Türkiye’de deprem’ ‘tank göndermeye bile gerek yok’ sözleriyle adeta depremin tetiklendiğinin itirafı gibiydi .

Berlin duvarı 9 kasım 1989 yılında yıkıldı, komünizmin çöküşü Sovyetlerin dağılması ve AB’nin kurulması bu sürecin getirdiği tasarımlardı . Berlin duvarının yıkılma tarihi olan 9 Kasım 1989 ile 12 şubat 2023 tarihi arasında tam tamına 33 yıl 3 ay 3 gün var . Expo 2023 için Kahramanmaraş’ın oniki şubat ilçesinin seçilmesi sizce bir tesadüf mü ?
Expo 2021’de Hatay’da olmuştu burada pagan sembolleri ve dinler arası diyalog teması vurgulanmıştı .
İncil’in Vahiy kitabını kendilerine rehber edinen karanlık güçler maalesef bu deprem planını oradan almışa benziyor .
‘’Altıncı melek borazanını çaldı. Tanrı’nın önündeki altın sunağın dört boynuzundan gelen bir ses işittim. Ses, elinde borazan olan altıncı meleğe, “Büyük Fırat Irmağı’nın yanında bağlı duran dört meleği çöz” dedi. Tam o saat, o gün, o ay, o yıl için hazır tutulan dört melek, insanların üçte birini öldürmek üzere çözüldü.’’

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir