ZAMANDA YOLCULUK YAPAN İNSANLAR (Zamanda Yolculuk İddiaları)

ZAMANDA YOLCULUK YAPAN İNSANLAR (Zamanda Yolculuk İddiaları)

Bu videoda sizin için zamanda yolculuk yaptığı iddiaları olan kişileri inceleyeceğiz
John Titor,
kendisinin zaman yolculuğu yapıp 2036 yılından geldiğini öne sürmüş esrarangiz bir sosyal medya figürüdür.

John Titor, devlet için çalışan ve zaman yolculuğu projesi için seçilen bir asker olduğunu iddia etmiştir. 2000-2001 yılları arasında birçok internet ve haber sitelerine belirli belirsiz, çoğunun yanlışlığı kanıtlanabilen bilgiler yollamış, yakın gelecekle ilgili öngörüler ve yaşadığı zaman hakkında bilgiler vermiştir. 2036 yılından 1975 yılına IBM 5100 almak için döndüğünü söylemiş ve bu bilgisayar ile 2036 yılında eski programların “ayıklama” işini yapacağını iddia etmiştir.

1940 Yılında Görüntülenen Zaman Yolcusu fotoğrafı 2000 2001 yıllarında popülerleşmiş ve biraz önce bahsettiğimiz hikayede bahsi geçen kişilik 1940 yılındaki fotoğraftakinin kendisi olduğunu iddia etmiş .

Eski limandaki punk

1905 tarihli bu liman fotoğrafında kendi hâlinde takılan ve etrafa bakan kişi hiç de oraya ait değilmiş gibi görünüyor. İstisnasız herkesin şapka, ceket kombinasyonu ile takıldığı mekânda modern saç kesimi ve giyim tarzı sayesinde bu görüntüdeki kişiyi zamanda yolculuk ile ilişkilendirmişler . Bu fotoğrafı gördüğümde zaman yolcusu dedikleri kişi kim diye biraz aramıştım .

İç Savaşı gören yolcu: Andrew D. Basiago

Amerikan Savunma Bakanlığı’nın araştırma projelerini yürüten DARPA’nın, 70’li yıllarda Tesla’nın fikirlerinden yola çıkarak zamanda yolculuk ve teleportasyon amacı ile yürüttüğü Project Pegasus’u belki duymuşsunuzdur. İşte bu deneylerde görev alan çocuklardan biri Andrew D. Basiago. 2004 yılından itibaren sık sık anlattığı hikâyeye göre; deneyler esnasında bir anda kendini 19 Kasım 1863 yılında Gettysburg’de buluyor. Abraham Lincoln’e yakın bir yerlerde ortaya çıkan Basiago, daha sonraları kendini bu fotoğraf karesinde bulduğunu da iddia ediyor. Ayrıca iddiasına göre Barack Obama da çocukken DARPA’nın deneylerinde görev alan bir çocukmuş ve bir grup çocuk ile birlikte teleportasyon deneyi esnasında Mars’a gönderilmiş.

Anlatılan hikaye bu şekilde hiçbir kanıt materyal olmadan bu hikaye internet ortamında yayılmış .
Bir fotoğraf ile paylaşılan bu hikaye ne kadar çok geniş kitleye ulaşmış şaşıyorum . Bu hikayede anlatılan konuyla ilgili hiçbir kanıt göremedim.

2030 dan gelen adam

İngiliz basınında yer alan habere göre, Paranormal Elite isimli bir internet sitesiyle iletişime geçen ‘gizemli kişi’, 2030 yılından geldiğini ve gizli bir hükümet projesinde çalıştığını iddia etti.
Anoreksia ve depresyon rahatsızlıklarına sahip olduğu ifade edilen 50 yaşındaki adam, 25 yaşında görünmesini sağlayan bir hap kullandığını da iddia etti. Suikasta uğrama korkusuyla Güney Amerika’da yaşadığını söyleyen “gelecekten gelen adam”, internet sitesine bir de videolu röportaj verdi. Yüzü sansürlenen ve sesi değiştirilen adamın “gelecekte neler olacağını söyledi.
2030 yılından geldiğini öne süren Noah adlı kişi, iddialarının doğruluğunu tespit edebilmek için yalan makinesi testine girdi ve Noah’ın yalan söylemediği ortaya çıktı
Kendini zaman yolcusu olarak tanıtan ve anonim kalmak isteyen Noah lakaplı genç adam, 2030 yılından geldiğini ve zaman yolcuğunun o yıllarda keşfedildiğini söylüyor.

Rudolph fentz

Fenz, 1870’li yıllarda Philadelphia’da yaşayan 29 yaşında bir Amerika vatandaşıdır. Sıradan yaşamı bir anda 1950 yılında New York’da bulunan Times Square’de belirip kendisine araba çarpması ile alt üst olmuştur. Üzerinde 19. yüzyıl kıyafetleri, cebinde 1876’dan kalan bir mektup, yine o tarihe ait 70 dolar para ve bir kartvizit ile ölü bedeni yere yığılan bu adama çarpan kişi, onun bir anda ortaya çıktığını belirtmiştir. En ilginç tarafı ise; Rudolph Fenz’in 1876 yılında gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğuna dair ilan vb. kanıtların olduğudur. Bu olay daha sonra komple yalanlansa da hâlâ gizemini korumaktadır.

2118 den gelen adam

1981 yılında gizli CIA görevi ile zamanda yolculuk yaparak 2118 yılına gittiğini öne süren Alexander Smith, bu iddiasına dayanak olarak 2118 yılında çekilen bir fotoğrafı gösterdi.
Gelecekten geldiğini iddia etmek şu sıralar
Alexander Smith, gizli bir CIA görevi çerçevesinde 1981 yılında zaman yolculuğu yaparak 2118 yılına gittiğini iddia etti.

ANDREW CARLSSIN
2002’deki SEC (ABD Menkul Kıymetler Ve Borsa Komisyonu) ile beraber Wall Street’de alarmlar çalmaya başladı çünkü gizemli bir yatırımcı olan Andrew Carlssin 800 doları yüksek-riskli borsa ticaretleriyle 350,000,000 dolarına çevirdi. Carlssin tutuklanmıştı. 2256 senesinden geldiğini iddia etti.

Hakan nordkvist

Evinde musluk tamir ederken kafasına darbe alan Nordkvist bir solucan deliğinin içerisinde kayarak zamanda yolculuk yapıp kendi yaşlı haliyle karşılaştı.

“zamanda seyahat” rekorunu 0,02 saniye ile kıran Rus kozmonot.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir