10 HAZİRAN'DA ABD Elektrik Şebekesine Saldırı Mı Olacak ?

10 HAZİRAN’DA ABD Elektrik Şebekesine Saldırı Mı Olacak ?

10 Haziran 2021’de ABD’de elektrikler mi kesilecek ?

Konuya giriş yapmadan önce paylaşmak istediğim bir şey var.

Bu yılın ocak ayında 10 HAZİRAN 2021’DE ABD’YE EMP SALDIRISI OLACAK İKİNCİ 11 EYLÜL isimli bir videoyu Youtube kanalımda paylaşmıştım . 1 gün sonra bunun bir siber saldırı olacağını düşündüm ve bunu İran’ın yapacağını tahmin ederek yeni bir video yayınlamıştım . Bu videonun ismi ‘’ 10 Haziran’da İran Abd’ye Siber Saldırı Mı Yapacak ? Abd’nin Elektrikleri Mi Kesilecek ‘’ başlıklıydı . Youtube sağolsun yayınladığım videoları öne çıkartmak yerine gizlemeyi tercih ediyor . Diğer videolarımda da ana sayfaya çıkma , önerilen video olma gösterimlerim çok düşük olduğu için izlenmelerim düşük . Buna alıştım artık dert etmiyorum fakat 10 Haziran ile ilgili yaptığım iki video da  kasıtlı olarak gösterilmiyor . Hele ki 10 Haziran 2021’de Abd’ye Emp saldırısı olacak başlıklı video izlenmelerinin %84’ünü video bitiş ekranlarından almış , %5,2’sini harici olarak , %5,2’sini video kartlarından ve %2,6’sını ise kanal sayfalarından elde etmiş . Yani videonun sadece %2,6’sı Youtube tarafından gösterilmiş . Geri kalan %97,4’ü ise tamamen benim kanalımdaki başka bir videoyu izleyerek bu videoya benim koymuş olduğum bitiş ekranları , kartlar sayesinde ulaşmış . Bu tutum karşısında sessizce bekledim . Mail dahi atmadım fakat bu videoda da aynısını yaparlarsa o zaman başka… Ayrıca o iki videoyu Youtube’da paylaştıktan sonra evde internet sürekli kesilir oldu ve 2 , 3 aydır internet yok .

10 Haziran’da Abd’nin elektrik şebekesini etkileyen bir siber saldırı mı olacak ? Elektronik cihazlara zarar veren bir Emp saldırısı mı olacak ? Yoksa bir güneş patlaması Tüm Amerika’yı karanlıkta mı bırakacak ?

10 Haziran ile ilgili daha önce video yapmıştım fakat değişen bazı olaylar ve araştırmalarım sonucu yeniden üstünden geçmem gerektiğini düşündüm .

Elektriklerin neden kesileceğini düşündüğümü açıklayarak başlayayım .

Birçok rapor , film , belgesel , kehanetler ve işaretler böyle trajik bir olayın Amerika’da gerçekleşeceğinin sinyallerini vermekte . Değişen dünyada kaos sonrası düzen için hızlı bir yeni yeşil devrime ihtiyaç duyuluyor . Ve burada bu işe liderlik etmek için Amerika ve Joe Biden , Abd’yi batırma pahasına trilyon dolarları bastırıyor ve yeşil enerjiye geçişi hızlandırıyor . Fakat insanları yeşil enerjiye geçirmek öyle kolay değil . İstenildiği gibi 2030’ a kadar karbon emisyonunu %40’a çıkarma hedefleri çok olağanüstü bir çalışmanın ve üretmenin dışında çok mümkün gözükmüyor .

Masonik yapılar ve Elitlerin bu planında bir şeye ihtiyaç duyuluyordu . Bu da olsa olsa EMP olabilir . Kısaca EMP yani Elektromanyetik darbe , güneş fırtınaları , nükleer patlamalar ve  EMP bombaları sayesinde oluşabiliyor . Yeni bir düzen kuruluyorsa eski olanın yıkılması gerekir . En büyük hasarı verebilecek olan olabildiği gibi güneş fırtınaları hiçbir hasar da vermeyedebilir ancak şiddetli bir güneş fırtınasının olması durumunda dünyadaki tüm yaşam sona erebilir . Yaşamı yok edecek kadar şiddetli olmayan bir güneş fırtınası ise dünyadaki tüm elektronik cihazları kullanılamaz hale getirebilir . Tabi Emp’ye dayanıklı üretilenler hariç . Çok planlı şekilde yapılan bir Emp saldırısı güneş fırtınası döneminde uygulanırsa bunun güneş fırtınası kaynaklı olduğunu düşünebilir insanlar , ki zaten benim tahminime göre yapılacak olan da tam da bu . Çünkü medya şimdiden insanları alıştırmaya başladı güneş fırtınalarının , güneş patlamalarının olacağını gösterip duruyorlar . Böyle bir olay meydana gelirse bir süre Amerika veya birkaç şehri elektrik sıkıntısı çekebilir . İşte sonrasında Biden sahneye çıkıp Emp’ye dayanıklı yeşil enerji için trilyonlarca parayı daha kolay basabilir bu süreci çok çok hızlandırabilir .

Endüstri 4.0’a geçişte eski olan sanayi ve teknolojiler değişecek . Milyonerler , Milyarderler ve şirketleri ne üretiyorsa halk zaten onu satın alıyor ki yeni teknoloji zaten daha çok albenili ve çekici geliyor tüketiciye . Demek istediğim şey , adam elektrikli araba üretiyorsa zamanla sen de onu almak zorunda kalacaksın . Çünkü yeni çıkan araçlar akaryakıt ile çalışmayacak akaryakıt istasyonları yavaş yavaş elektrikli araç dolum noktalarına dönüşecek ben eskiyi kullanmak istiyorum diyemeceksin çünkü yakıt bulmak sorun olacak . Kağıt para kullanmak istiyorum desende olmayacak çünkü yerini dijital para alacak , artık ülkeler kağıt para basmayacak . Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir .

Konuya geri dönersek , 10 Haziran’da güneş patlaması olsa dahi yaşanabilecek elektrik kesintilerinin nedeni bu olmayacak . Büyük siber saldırılar ve Emp saldırıları elektrik kesintilerine neden olursa yaşanacak kaos ABD’yi epey bi etkileyecektir . Bu olay sonucunda Amerika’nın Elektrik şebekesini kökten değiştirmesi konuşulabilir . Tüm teknolojilerini yenileme kararı alabilirler .

Neden 10 Haziran ?

Bu sorunun çok cevabı var ama basite indirgersek iki kelimeyle ‘’Benjamin Franklin‘’ . 10 Haziran 1752’de o meşhur uçurtma deneyini yapmıştı çünkü .  Elektriğin doğasının anlaşılmasına katkı sağlamıştı . Ama Benjamin Franklin ile ilgili bir başka detay daha var . Bu deneyden 9 yıl önce Benjamin Franklin 2 kasım 1743’te fırtınaların nasıl hareket ettiğini keşfetti . O gece gökyüzünde ay tutulması meydana gelmişti ve bu yüzden tutulma kasırgası olarak anılmıştı . 2 kasım Amerikan tarih sistemine göre 11-2 yani 112 yapıyor . 18 Şubat Baskısında Amerika kendini hem karbondan hem de elektrik kesintilerinden nasıl kurtarabilir başlığı yer alıyor ilgi çekici bir görselle . 18 şubat ve 10 haziran tarihleri arasında tam 112 gün var . Yine yapmış Economist yapacağını diyorum .

Economist 2021 kapağında kumar makinesinin üzerinde 6. Karaktere Biden 10.Karaktere Elektrik ile ikiye bölünmüş bir ABD bayrağı koymuştu . 11 eylül 2001 tarihini ard arda yazarak tersten baktığımızda 6 10 21 tarihini buluyoruz . Blade runner 2049 filminde 6 10 21 yazılı bir sahne var . 10 Haziran aynı zamanda 2021 yılında bir kısmı Amerika’dan görülebilecek bir güneş tutulmasının tarihi . Birçok film , çizgi film , video oyunu güneş tutulması görüntülerini neden gözümüze sürekli sokuyor . Gematria sayısal değerlerine göre incelersek , A perfect storm kelimelerinin gemetria sayısal değeri 610 yapıyor ki bunun bir güneş patlaması sonrası oluşacak bir kesinti olduğunu söyleceklerdir . Terror attack kelimelerinin sayısal değeri de 610 yapıyor . Kyoto kelimesinin sayısal değeri de 610 yapıyor . Kyoto protokolü dünyanın karbon salınımını azaltmak için oluşturulmuştu . Tokyo kelimesinin de değeri 610 yapıyor .

Ayrıca dünyaca ünlü fotoğraf makinesi markası Canon’un 92 yılında alınmış bir patentinin ismi çok ilgimi çekti . CanonJP061021A isimli patent tarih olarak düşünürsek 10 hazirana denk gelmekte . Economist 2021 kapağında Kumar makinesinin alt kısmında hem güneşi hem de japon bayrağını temsilen bir görsel koymuştu .  Kyoto Japonya’da ve Canon’da bir japon markası . 2021 kapağındaki güneş hem güneş tutulmasını hem de japonyayı aynı anda temsil ediyor . Bakalım bu ne olacak . Yoksa en basiti Emp saldırısından sonra yeşil enerjiye geçiş fonlamalarını , trilyon dolarları biden hızlı bir şekilde bastıracak mı ?

 

 

 

Mitolojik çizimler olsun , okült ve masonik çizimler ve hatta dini çizimlerde bile güneş ve ay betimlerine çok sık rastlıyoruz . Güneş ve aya verilen değer yüzyıllardır işlenmekte . Güneş tutulmasında Mayalar ve Hintliler bazı ritüeller yapmakta . Apokalipto filminde mayaların güneş tutulması anında tanrılarına kurban verdikleri işlenmişti . Hristiyan inancında Hz İsa çarmıha gerildiğinde bir güneş tutulması vardı . Hatta peygamberimiz güneş tutulması zamanında namaz kılar ve dua ederdi . Birçok farklı inanışta da güneş tutulmalarında dualar , zikirler , ritüeller yapılmakta .

Şimdi masonik olarak olaya bakalım biraz .

Öncelikle belirtmeliyim ki ABD’nin kurucu babalarından olan Benjamin Franklin bir mason üstadıydı . 10 haziran 1752 yılında o meşhur uçurtma deneyini yapıyor . Uçurtma uçururken uçurtmasına şimşek çakmasını sağlıyor ve elektrik yüklerini leyden kavanozunda toplayarak yıldırımın elektriksel doğasını göstermişti .

Güneş ve  Ay’ın güneş tutulması sırasında gözlemlenen boyutlarla aynı boyutta olduğu ve içlerinde kodlanmış olan ‘üçüncü kuvvet’ (karşıtların füzyonu) açısından sembolik olarak ne anlama geldiğinin biraz daha derinine bakacağız . Masonik önlük .

Ricardo Cassaro Güneş tutulmasının gökteki dev bir Göz bebeği (Herşeyi gören göz) gibi olduğunu söylerken gayet haklı sembolizm açısından . Tutulmada esrarengiz Masonluğun ‘Her şeyi Gören Gözü’ sembolize etmekte ve okült ‘üçünü Göz’ gibi karşıtların ahenkli dengesini sembolize etmektedir .

Tam bir güneş tutulmasında dünyaya olan uzaklığından dolayı güneş ve ay aynı boyutta gözükür .

Masonların herşeyi gören gözünde sembolize edilen Güneş ve Ay tutulması karşıtların birleşimidir .

Bir güneş tutulması sırasında , Güneş ve Ay tek olarak birleşmiş gibi gözükür . Bu birleşmede pozitif ve negatif , dişil ve eril kavuşum zıtların birliği olarak anlatılmaktadır .

Güneş ve ay aynı boyutta gözüktüğü için mason önlüğündeki güneş kodlaması aynı uzaklıkta gözüktüğünden dolayı ay içinde geçerlidir . Her ikisinin de Güneş tutulmasında ay ve güneşin birleşmesi ,bunun masonik anlam olarak kodlanmış ve korunmuş vahyi sembolize ettiğini söyleyebiliriz .

Richard Cassaro ve Gary Osborn’dan alıntıladığım bu bölümler güneş tutulmasının masonik olarak ne sembolize ettiğini bize çok güzel anlatıyor . Ayrıca bir güneş tutulmasının tam olarak bir göze benzediğini söylüyorlar .

1977 yılında 13 temmuzda başlayan 14’ünde sona eren New York’taki birçok yeri etkileyen elektrik kesintisi birçok dükkanın yağmalanmasına kundakçılık dahil birçok suçun işlenmesine maddi hasarlara ve can kayıplarına neden olmuştu . Trafoya düşen yıldırımın sebebiyet verdiği açıklanan elektrik kesintileri Amerika’nın elektrik şebekesinin ne kadar kırılgan olduğunu sorgulatmıştı . Yine yaşanacak benzer hatta daha büyük bir sorun . Bu sefer kökten bir değişimin ilk hamlesi olacaktır . Economist 18 şubatta yayınladığı baskısında ‘’Amerika kendini hem karbondan hem de elektrik kesintilerinden nasıl kurtarabilir ? ‘’ diye soruyor . Ayrıca Bu , iklim değişikliğiyle başa çıkmak için iddialı bir girişimin anıdır diye devam ediyor .

Zebur’da vaiz bap 6.10’da : Ne olmuşsa onun adı çoktan konulmuştur ; insanın ne olduğu biliniyor ; kendisinden kuvvetli olanla çekişemez .

Tanah’ta Yeşaya bap 6.10’da : Bu halkın yüreğini duygusuzlaştır , Kulaklarını ağırlaştır , Gözlerini kapat . Öyle ki , gözleri görmesin , Kulakları duymasın , yürekleri anlamasın , ve bana dönüp şifa bulmasınlar .

İncil’de Yuhanna’nın vahiy kitabında Bap 6.10 şu şekilde : Büyük sesle çağırarak dediler . Ey mukaddes ve hakiki olan efendi , ne kadar hükmetmeyeceksin , dünyada oturanlardan kanımızın intikamını almayacak mısın ?

 

 

Economist 2021 kapağını kumar makinası şeklinde tasarlamıştı . 21. Yüzyılın 21. Yılı olması açısından çok manalıydı . Aynı zamanda kumar makinalarında 7 sayısı önemlidir 777 . ABD seçimleri 3 kasım 2020’de yapılmıştı . 3 kasım 2020’den 10 haziran 2021 tarihine tam 7 ay 7 gün var . 13 mart 1989 yılındaki koronal kütle fırlatmasından kaynaklanan güneşten gelen bir enerjinin Kanada’yı etkileyerek 92 saniye içinde Quebec’in elektrik şebekesini dokuz saat boyunca devre dışı bıraktığı yazıyor . 1989 tarihinden önce ABD’nin EMP ile ilgili çalışmalarını olduğunu raporlarda okumuştum acaba o da normal bir güneş fırtınası değil miydi bilemiyorum . Ama 13 mart 1989 tarihi ile 10 haziran 2021 tarihi arasında geçen gün sayısı 11.777 . Güneş tutulması doğa olaylarına neden olabilmektedir ama bir güneş patlamasına neden olabilir mi ? Bence ABD elektriğinin gitmesine güneş patlamaları neden olmayacak ama medyada güneş patlaması oldu ABD’nin elektriği kesildi denilecek belki de sonradan işin rengi bilerek açık edilecek ve kargaşalar iç isyanlar olacak .   Ekonomist Amerika elektrik elektriğini kaybederse , elektro manyetik şok başlığını daha sonradan Gökyüzündeki bir parlamadan sonra gelebilecek felaket olarak değiştirdi . Sadece başlıkları değiştirilmiş makaleler aynı .

. Kumar makinası görseli koymuşlardı 2021 kapağına , kendini şanslı hissediyor musun sormuşlardı . Şimdi daha da bir anlam kazandı bu .

Önceki videomdan birkaç bölüm keserek ikisini birleştirdim devamı önceki videodan .

Abone Olabilirsin

1 views

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir